Granada CF - Sabadell İstatistikleri ve Maç Analizi

Granada CF - Sabadell karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Granada CF iç sahada maç başına 1.20 gol üretirken maç başına 0.60 gol yiyor. Sabadell ise deplasmanda maç başına 2.00 gol atıp 0.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.21 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga 2 · 31 Ocak 2027 16:00
Granada CFGüç 67/100
VSEstadio Municipal Nuevo Los Cármenes
SabadellGüç 90/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

47/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Granada CF - Sabadell Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Granada CFGÜÇ PROFİLİSabadell
67
Genel Güç
90
81
Hücum
90
71
Savunma
88
70
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Granada CF - Sabadell Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Granada CF için gol beklentisi 0.51,Sabadell için 1.70 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.21 seviyesinde.

Granada CF gol profili0.51
Sabadell gol profili1.70
Toplam gol profili2.21
Güç farkı23

Granada CF İç Saha İstatistikleri

Granada CF · iç saha6G 2B 2M12-6 · 2.00 puan/maç
Granada CF · genel9G 4B 7M21-22 · 1.55 puan/maç

Sabadell Deplasman İstatistikleri

Sabadell · deplasman1G 0B 0M2-0 · 3.00 puan/maç
Sabadell · genel1G 1B 0M4-2 · 2.00 puan/maç
FEM MARKET LAB

Granada CF - Sabadell Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4321 maçlık örneklem
KG VAR%4321 maçlık örneklem
2.5 ALT%5721 maçlık örneklem
KG YOK%5721 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1021 maçlık örneklem
4.5 ÜST%021 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4821 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2421 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Granada CF - Sabadell Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5221 maç örneklem
X%1921 maç örneklem
2%2921 maç örneklem
1X%7121 maç örneklem
X2%4821 maç örneklem

Granada CF - Sabadell Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7121 maç örneklem
1.5 ALT%2921 maç örneklem
2.5 ÜST%4321 maç örneklem
2.5 ALT%5721 maç örneklem
3.5 ÜST%1021 maç örneklem
3.5 ALT%9021 maç örneklem
4.5 ÜST%021 maç örneklem
4.5 ALT%10021 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2921 maç örneklem
2-3 GOL%6221 maç örneklem
4+ GOL%1021 maç örneklem

Granada CF - Sabadell Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4321 maç örneklem
KG YOK%5721 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7121 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4821 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%521 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6221 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2421 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%021 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Granada CF - Sabadell Form Durumu ve Maç Profili

Granada CF, genel form profilinde maç başına 1.55 puan toplarken,Sabadell maç başına 2.00 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Granada CF için 67/100, Sabadell için 90/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+23 SabadellSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.21Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.55 / 2.00Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.