Cádiz - Eldense İstatistikleri ve Maç Analizi

Cádiz - Eldense karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Cádiz iç sahada maç başına 0.90 gol üretirken maç başına 0.80 gol yiyor. Eldense ise deplasmanda maç başına 0.60 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 1.80 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga 2 · 24 Ocak 2027 16:00
CádizGüç 44/100
VSEstadio Nuevo Mirandilla
EldenseGüç 36/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

44/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Cádiz - Eldense Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
CádizGÜÇ PROFİLİEldense
44
Genel Güç
36
69
Hücum
58
66
Savunma
46
50
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Cádiz - Eldense Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Cádiz için gol beklentisi 1.21,Eldense için 0.60 ve karşılaşmanın toplam gol profili1.80 seviyesinde.

Cádiz gol profili1.21
Eldense gol profili0.60
Toplam gol profili1.80
Güç farkı8

Cádiz İç Saha İstatistikleri

Cádiz · iç saha2G 3B 5M9-8 · 0.90 puan/maç
Cádiz · genel5G 5B 10M26-28 · 1.00 puan/maç

Eldense Deplasman İstatistikleri

Eldense · deplasman3G 0B 7M6-15 · 0.90 puan/maç
Eldense · genel6G 3B 11M20-30 · 1.05 puan/maç
FEM MARKET LAB

Cádiz - Eldense Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
KG VAR%4040 maçlık örneklem
2.5 ALT%4840 maçlık örneklem
KG YOK%6040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Cádiz - Eldense Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4240 maç örneklem
X%1540 maç örneklem
2%4240 maç örneklem
1X%5840 maç örneklem
X2%5840 maç örneklem

Cádiz - Eldense Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6240 maç örneklem
1.5 ALT%3840 maç örneklem
2.5 ÜST%5240 maç örneklem
2.5 ALT%4840 maç örneklem
3.5 ÜST%2240 maç örneklem
3.5 ALT%7840 maç örneklem
4.5 ÜST%1040 maç örneklem
4.5 ALT%9040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3840 maç örneklem
2-3 GOL%4040 maç örneklem
4+ GOL%2240 maç örneklem

Cádiz - Eldense Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4040 maç örneklem
KG YOK%6040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Cádiz - Eldense Form Durumu ve Maç Profili

Cádiz, genel form profilinde maç başına 1.00 puan toplarken,Eldense maç başına 1.05 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Cádiz için 44/100, Eldense için 36/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+8 CádizSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili1.80Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.00 / 1.05Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.