Monaco - Crvena Zvezda İstatistikleri ve Maç Analizi

Monaco - Crvena Zvezda karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Monaco iç sahada maç başına 2.00 gol üretirken maç başına 1.60 gol yiyor. Crvena Zvezda ise deplasmanda maç başına 0.80 gol atıp 1.20 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.80 gol beklentisi gösteriyor.

Europe · UEFA Champions League · 3 Kasım 2022 15:45
MonacoGüç 60/100
VSStadyum bilgisi bekleniyor
Crvena ZvezdaGüç 42/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

46/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Monaco - Crvena Zvezda Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
MonacoGÜÇ PROFİLİCrvena Zvezda
60
Genel Güç
42
90
Hücum
65
43
Savunma
54
65
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Monaco - Crvena Zvezda Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Monaco için gol beklentisi 1.88,Crvena Zvezda için 0.92 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.80 seviyesinde.

Monaco gol profili1.88
Crvena Zvezda gol profili0.92
Toplam gol profili2.80
Güç farkı18

Monaco İç Saha İstatistikleri

Monaco · iç saha5G 2B 3M20-16 · 1.70 puan/maç
Monaco · genel10G 5B 5M36-29 · 1.75 puan/maç

Crvena Zvezda Deplasman İstatistikleri

Crvena Zvezda · deplasman2G 4B 4M8-12 · 1.00 puan/maç
Crvena Zvezda · genel9G 6B 5M28-20 · 1.65 puan/maç
FEM MARKET LAB

Monaco - Crvena Zvezda Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
KG VAR%5040 maçlık örneklem
2.5 ALT%5040 maçlık örneklem
KG YOK%5040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
İY 0.5 ÜST%6338 maçlık örneklem
İY KG VAR%1638 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Monaco - Crvena Zvezda Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6240 maç örneklem
X%2040 maç örneklem
2%1840 maç örneklem
1X%8240 maç örneklem
X2%3840 maç örneklem

Monaco - Crvena Zvezda Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7840 maç örneklem
1.5 ALT%2240 maç örneklem
2.5 ÜST%5040 maç örneklem
2.5 ALT%5040 maç örneklem
3.5 ÜST%2540 maç örneklem
3.5 ALT%7540 maç örneklem
4.5 ÜST%1540 maç örneklem
4.5 ALT%8540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2240 maç örneklem
2-3 GOL%5240 maç örneklem
4+ GOL%2540 maç örneklem

Monaco - Crvena Zvezda Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5040 maç örneklem
KG YOK%5040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%1240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%540 maç örneklem

Monaco - Crvena Zvezda İlk Yarı İstatistikleri

İY 0.5 ÜST%6338 maç örneklem
İY 0.5 ALT%3738 maç örneklem
İY 1.5 ÜST%3738 maç örneklem
İY 1.5 ALT%6338 maç örneklem
İY KG VAR%1638 maç örneklem
İY KG YOK%8438 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Monaco - Crvena Zvezda Form Durumu ve Maç Profili

Monaco, genel form profilinde maç başına 1.75 puan toplarken,Crvena Zvezda maç başına 1.65 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Monaco için 60/100, Crvena Zvezda için 42/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+18 MonacoSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.80Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.75 / 1.65Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.