Crvena Zvezda - Ferencvarosi TC İstatistikleri ve Maç Analizi

Crvena Zvezda - Ferencvarosi TC karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Crvena Zvezda iç sahada maç başına 1.40 gol üretirken maç başına 1.40 gol yiyor. Ferencvarosi TC ise deplasmanda maç başına 1.40 gol atıp 1.20 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.72 gol beklentisi gösteriyor.

Europe · UEFA Champions League · 6 Ekim 2022 15:45
Crvena ZvezdaGüç 57/100
VSStadyum bilgisi bekleniyor
Ferencvarosi TCGüç 55/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

43/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Crvena Zvezda - Ferencvarosi TC Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Crvena ZvezdaGÜÇ PROFİLİFerencvarosi TC
57
Genel Güç
55
88
Hücum
88
49
Savunma
54
65
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Crvena Zvezda - Ferencvarosi TC Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Crvena Zvezda için gol beklentisi 1.34,Ferencvarosi TC için 1.38 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.72 seviyesinde.

Crvena Zvezda gol profili1.34
Ferencvarosi TC gol profili1.38
Toplam gol profili2.72
Güç farkı2

Crvena Zvezda İç Saha İstatistikleri

Crvena Zvezda · iç saha5G 2B 3M14-14 · 1.70 puan/maç
Crvena Zvezda · genel7G 6B 7M21-25 · 1.35 puan/maç

Ferencvarosi TC Deplasman İstatistikleri

Ferencvarosi TC · deplasman4G 3B 3M14-12 · 1.50 puan/maç
Ferencvarosi TC · genel11G 4B 5M34-24 · 1.85 puan/maç
FEM MARKET LAB

Crvena Zvezda - Ferencvarosi TC Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6040 maçlık örneklem
KG VAR%5040 maçlık örneklem
2.5 ALT%4040 maçlık örneklem
KG YOK%5040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
İY 0.5 ÜST%6537 maçlık örneklem
İY KG VAR%1637 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Crvena Zvezda - Ferencvarosi TC Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3840 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%3840 maç örneklem
1X%6240 maç örneklem
X2%6240 maç örneklem

Crvena Zvezda - Ferencvarosi TC Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7240 maç örneklem
1.5 ALT%2840 maç örneklem
2.5 ÜST%6040 maç örneklem
2.5 ALT%4040 maç örneklem
3.5 ÜST%3540 maç örneklem
3.5 ALT%6540 maç örneklem
4.5 ÜST%1040 maç örneklem
4.5 ALT%9040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2840 maç örneklem
2-3 GOL%3840 maç örneklem
4+ GOL%3540 maç örneklem

Crvena Zvezda - Ferencvarosi TC Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5040 maç örneklem
KG YOK%5040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2040 maç örneklem

Crvena Zvezda - Ferencvarosi TC İlk Yarı İstatistikleri

İY 0.5 ÜST%6537 maç örneklem
İY 0.5 ALT%3537 maç örneklem
İY 1.5 ÜST%2437 maç örneklem
İY 1.5 ALT%7637 maç örneklem
İY KG VAR%1637 maç örneklem
İY KG YOK%8437 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Crvena Zvezda - Ferencvarosi TC Form Durumu ve Maç Profili

Crvena Zvezda, genel form profilinde maç başına 1.35 puan toplarken,Ferencvarosi TC maç başına 1.85 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Crvena Zvezda için 57/100, Ferencvarosi TC için 55/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+2 Crvena ZvezdaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.72Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.35 / 1.85Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.