Monaco - Sporting Braga İstatistikleri ve Maç Analizi

Monaco - Sporting Braga karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Monaco iç sahada maç başına 1.80 gol üretirken maç başına 0.70 gol yiyor. Sporting Braga ise deplasmanda maç başına 1.50 gol atıp 1.60 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.92 gol beklentisi gösteriyor.

Europe · UEFA Champions League · 16 Mart 2022 21:00
MonacoGüç 68/100
VSStadyum bilgisi bekleniyor
Sporting BragaGüç 49/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

46/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Monaco - Sporting Braga Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
MonacoGÜÇ PROFİLİSporting Braga
68
Genel Güç
49
90
Hücum
90
68
Savunma
43
65
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Monaco - Sporting Braga Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Monaco için gol beklentisi 1.91,Sporting Braga için 1.01 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.92 seviyesinde.

Monaco gol profili1.91
Sporting Braga gol profili1.01
Toplam gol profili2.92
Güç farkı19

Monaco İç Saha İstatistikleri

Monaco · iç saha5G 4B 1M18-7 · 1.90 puan/maç
Monaco · genel7G 8B 5M26-18 · 1.45 puan/maç

Sporting Braga Deplasman İstatistikleri

Sporting Braga · deplasman4G 1B 5M15-16 · 1.30 puan/maç
Sporting Braga · genel9G 4B 7M30-23 · 1.55 puan/maç
FEM MARKET LAB

Monaco - Sporting Braga Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
KG VAR%4840 maçlık örneklem
2.5 ALT%5240 maçlık örneklem
KG YOK%5240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
İY 0.5 ÜST%7435 maçlık örneklem
İY KG VAR%2335 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Monaco - Sporting Braga Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4540 maç örneklem
X%2840 maç örneklem
2%2840 maç örneklem
1X%7240 maç örneklem
X2%5540 maç örneklem

Monaco - Sporting Braga Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7240 maç örneklem
1.5 ALT%2840 maç örneklem
2.5 ÜST%4840 maç örneklem
2.5 ALT%5240 maç örneklem
3.5 ÜST%2540 maç örneklem
3.5 ALT%7540 maç örneklem
4.5 ÜST%1240 maç örneklem
4.5 ALT%8840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2840 maç örneklem
2-3 GOL%4840 maç örneklem
4+ GOL%2540 maç örneklem

Monaco - Sporting Braga Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4840 maç örneklem
KG YOK%5240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%840 maç örneklem

Monaco - Sporting Braga İlk Yarı İstatistikleri

İY 0.5 ÜST%7435 maç örneklem
İY 0.5 ALT%2635 maç örneklem
İY 1.5 ÜST%4035 maç örneklem
İY 1.5 ALT%6035 maç örneklem
İY KG VAR%2335 maç örneklem
İY KG YOK%7735 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Monaco - Sporting Braga Form Durumu ve Maç Profili

Monaco, genel form profilinde maç başına 1.45 puan toplarken,Sporting Braga maç başına 1.55 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Monaco için 68/100, Sporting Braga için 49/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+19 MonacoSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.92Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.45 / 1.55Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.