Sporting Braga - Monaco İstatistikleri ve Maç Analizi

Sporting Braga - Monaco karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Sporting Braga iç sahada maç başına 1.80 gol üretirken maç başına 0.80 gol yiyor. Monaco ise deplasmanda maç başına 1.00 gol atıp 1.10 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.46 gol beklentisi gösteriyor.

Europe · UEFA Champions League · 9 Mart 2022 21:00
Sporting BragaGüç 71/100
VSStadyum bilgisi bekleniyor
MonacoGüç 49/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

47/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Sporting Braga - Monaco Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Sporting BragaGÜÇ PROFİLİMonaco
71
Genel Güç
49
90
Hücum
73
66
Savunma
57
70
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Sporting Braga - Monaco Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Sporting Braga için gol beklentisi 1.75,Monaco için 0.70 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.46 seviyesinde.

Sporting Braga gol profili1.75
Monaco gol profili0.70
Toplam gol profili2.46
Güç farkı22

Sporting Braga İç Saha İstatistikleri

Sporting Braga · iç saha6G 3B 1M18-8 · 2.10 puan/maç
Sporting Braga · genel10G 4B 6M35-24 · 1.70 puan/maç

Monaco Deplasman İstatistikleri

Monaco · deplasman3G 4B 3M10-11 · 1.30 puan/maç
Monaco · genel8G 8B 4M29-18 · 1.60 puan/maç
FEM MARKET LAB

Sporting Braga - Monaco Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
KG VAR%5240 maçlık örneklem
2.5 ALT%5540 maçlık örneklem
KG YOK%4840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
İY 0.5 ÜST%7735 maçlık örneklem
İY KG VAR%2035 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Sporting Braga - Monaco Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4040 maç örneklem
X%3240 maç örneklem
2%2840 maç örneklem
1X%7240 maç örneklem
X2%6040 maç örneklem

Sporting Braga - Monaco Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7040 maç örneklem
1.5 ALT%3040 maç örneklem
2.5 ÜST%4540 maç örneklem
2.5 ALT%5540 maç örneklem
3.5 ÜST%2540 maç örneklem
3.5 ALT%7540 maç örneklem
4.5 ÜST%840 maç örneklem
4.5 ALT%9240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3040 maç örneklem
2-3 GOL%4540 maç örneklem
4+ GOL%2540 maç örneklem

Sporting Braga - Monaco Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5240 maç örneklem
KG YOK%4840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%840 maç örneklem

Sporting Braga - Monaco İlk Yarı İstatistikleri

İY 0.5 ÜST%7735 maç örneklem
İY 0.5 ALT%2335 maç örneklem
İY 1.5 ÜST%3135 maç örneklem
İY 1.5 ALT%6935 maç örneklem
İY KG VAR%2035 maç örneklem
İY KG YOK%8035 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Sporting Braga - Monaco Form Durumu ve Maç Profili

Sporting Braga, genel form profilinde maç başına 1.70 puan toplarken,Monaco maç başına 1.60 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Sporting Braga için 71/100, Monaco için 49/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+22 Sporting BragaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.46Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.70 / 1.60Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.