PAOK Saloniki - Olympique Marseille İstatistikleri ve Maç Analizi

PAOK Saloniki - Olympique Marseille karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

PAOK Saloniki iç sahada maç başına 1.40 gol üretirken maç başına 0.70 gol yiyor. Olympique Marseille ise deplasmanda maç başına 2.20 gol atıp 0.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.80 gol beklentisi gösteriyor.

Europe · UEFA Champions League · 13 Nisan 2022 21:00
PAOK SalonikiGüç 64/100
VSStadyum bilgisi bekleniyor
Olympique MarseilleGüç 81/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

46/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

PAOK Saloniki - Olympique Marseille Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
PAOK SalonikiGÜÇ PROFİLİOlympique Marseille
64
Genel Güç
81
88
Hücum
90
68
Savunma
66
65
Form
80
GOL & MAÇ PROFİLİ

PAOK Saloniki - Olympique Marseille Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre PAOK Saloniki için gol beklentisi 1.00,Olympique Marseille için 1.80 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.80 seviyesinde.

PAOK Saloniki gol profili1.00
Olympique Marseille gol profili1.80
Toplam gol profili2.80
Güç farkı17

PAOK Saloniki İç Saha İstatistikleri

PAOK Saloniki · iç saha5G 3B 2M14-7 · 1.80 puan/maç
PAOK Saloniki · genel10G 4B 6M23-16 · 1.70 puan/maç

Olympique Marseille Deplasman İstatistikleri

Olympique Marseille · deplasman8G 1B 1M22-8 · 2.50 puan/maç
Olympique Marseille · genel14G 3B 3M40-19 · 2.25 puan/maç
FEM MARKET LAB

PAOK Saloniki - Olympique Marseille Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
KG VAR%5040 maçlık örneklem
2.5 ALT%5540 maçlık örneklem
KG YOK%5040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
İY 0.5 ÜST%7836 maçlık örneklem
İY KG VAR%2236 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

PAOK Saloniki - Olympique Marseille Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3540 maç örneklem
X%3040 maç örneklem
2%3540 maç örneklem
1X%6540 maç örneklem
X2%6540 maç örneklem

PAOK Saloniki - Olympique Marseille Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7840 maç örneklem
1.5 ALT%2240 maç örneklem
2.5 ÜST%4540 maç örneklem
2.5 ALT%5540 maç örneklem
3.5 ÜST%2840 maç örneklem
3.5 ALT%7240 maç örneklem
4.5 ÜST%1240 maç örneklem
4.5 ALT%8840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2240 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%2840 maç örneklem

PAOK Saloniki - Olympique Marseille Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5040 maç örneklem
KG YOK%5040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1040 maç örneklem

PAOK Saloniki - Olympique Marseille İlk Yarı İstatistikleri

İY 0.5 ÜST%7836 maç örneklem
İY 0.5 ALT%2236 maç örneklem
İY 1.5 ÜST%2836 maç örneklem
İY 1.5 ALT%7236 maç örneklem
İY KG VAR%2236 maç örneklem
İY KG YOK%7836 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

PAOK Saloniki - Olympique Marseille Form Durumu ve Maç Profili

PAOK Saloniki, genel form profilinde maç başına 1.70 puan toplarken,Olympique Marseille maç başına 2.25 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri PAOK Saloniki için 64/100, Olympique Marseille için 81/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+17 Olympique MarseilleSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.80Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.70 / 2.25Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.