Olympique Marseille - PAOK Saloniki İstatistikleri ve Maç Analizi

Olympique Marseille - PAOK Saloniki karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Olympique Marseille iç sahada maç başına 1.60 gol üretirken maç başına 1.20 gol yiyor. PAOK Saloniki ise deplasmanda maç başına 1.00 gol atıp 0.90 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.41 gol beklentisi gösteriyor.

Europe · UEFA Champions League · 6 Nisan 2022 21:00
Olympique MarseilleGüç 60/100
VSStadyum bilgisi bekleniyor
PAOK SalonikiGüç 58/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

43/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Olympique Marseille - PAOK Saloniki Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Olympique MarseilleGÜÇ PROFİLİPAOK Saloniki
60
Genel Güç
58
90
Hücum
73
54
Savunma
63
65
Form
65
GOL & MAÇ PROFİLİ

Olympique Marseille - PAOK Saloniki Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Olympique Marseille için gol beklentisi 1.35,PAOK Saloniki için 1.06 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.41 seviyesinde.

Olympique Marseille gol profili1.35
PAOK Saloniki gol profili1.06
Toplam gol profili2.41
Güç farkı2

Olympique Marseille İç Saha İstatistikleri

Olympique Marseille · iç saha5G 2B 3M16-12 · 1.70 puan/maç
Olympique Marseille · genel13G 3B 4M38-20 · 2.10 puan/maç

PAOK Saloniki Deplasman İstatistikleri

PAOK Saloniki · deplasman5G 2B 3M10-9 · 1.70 puan/maç
PAOK Saloniki · genel10G 4B 6M23-16 · 1.70 puan/maç
FEM MARKET LAB

Olympique Marseille - PAOK Saloniki Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
KG VAR%5240 maçlık örneklem
2.5 ALT%5040 maçlık örneklem
KG YOK%4840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
İY 0.5 ÜST%7236 maçlık örneklem
İY KG VAR%1936 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Olympique Marseille - PAOK Saloniki Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4540 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%3040 maç örneklem
1X%7040 maç örneklem
X2%5540 maç örneklem

Olympique Marseille - PAOK Saloniki Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7240 maç örneklem
1.5 ALT%2840 maç örneklem
2.5 ÜST%5040 maç örneklem
2.5 ALT%5040 maç örneklem
3.5 ÜST%2040 maç örneklem
3.5 ALT%8040 maç örneklem
4.5 ÜST%1040 maç örneklem
4.5 ALT%9040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2840 maç örneklem
2-3 GOL%5240 maç örneklem
4+ GOL%2040 maç örneklem

Olympique Marseille - PAOK Saloniki Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5240 maç örneklem
KG YOK%4840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%540 maç örneklem

Olympique Marseille - PAOK Saloniki İlk Yarı İstatistikleri

İY 0.5 ÜST%7236 maç örneklem
İY 0.5 ALT%2836 maç örneklem
İY 1.5 ÜST%2836 maç örneklem
İY 1.5 ALT%7236 maç örneklem
İY KG VAR%1936 maç örneklem
İY KG YOK%8136 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Olympique Marseille - PAOK Saloniki Form Durumu ve Maç Profili

Olympique Marseille, genel form profilinde maç başına 2.10 puan toplarken,PAOK Saloniki maç başına 1.70 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Olympique Marseille için 60/100, PAOK Saloniki için 58/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+2 Olympique MarseilleSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.41Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.10 / 1.70Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.