Stade Rennais - Vitesse İstatistikleri ve Maç Analizi

Stade Rennais - Vitesse karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Stade Rennais iç sahada maç başına 2.00 gol üretirken maç başına 0.60 gol yiyor. Vitesse ise deplasmanda maç başına 1.40 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.91 gol beklentisi gösteriyor.

Europe · UEFA Champions League · 24 Kasım 2021 21:00
Stade RennaisGüç 78/100
VSStadyum bilgisi bekleniyor
VitesseGüç 60/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

46/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Stade Rennais - Vitesse Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Stade RennaisGÜÇ PROFİLİVitesse
78
Genel Güç
60
90
Hücum
88
71
Savunma
46
75
Form
70
GOL & MAÇ PROFİLİ

Stade Rennais - Vitesse Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Stade Rennais için gol beklentisi 1.99,Vitesse için 0.92 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.91 seviyesinde.

Stade Rennais gol profili1.99
Vitesse gol profili0.92
Toplam gol profili2.91
Güç farkı18

Stade Rennais İç Saha İstatistikleri

Stade Rennais · iç saha7G 2B 1M20-6 · 2.30 puan/maç
Stade Rennais · genel11G 5B 4M34-18 · 1.90 puan/maç

Vitesse Deplasman İstatistikleri

Vitesse · deplasman6G 1B 3M14-15 · 1.90 puan/maç
Vitesse · genel9G 2B 9M24-35 · 1.45 puan/maç
FEM MARKET LAB

Stade Rennais - Vitesse Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
KG VAR%4540 maçlık örneklem
2.5 ALT%5540 maçlık örneklem
KG YOK%5540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
İY 0.5 ÜST%8739 maçlık örneklem
İY KG VAR%2339 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Stade Rennais - Vitesse Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4840 maç örneklem
X%1840 maç örneklem
2%3540 maç örneklem
1X%6540 maç örneklem
X2%5240 maç örneklem

Stade Rennais - Vitesse Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7240 maç örneklem
1.5 ALT%2840 maç örneklem
2.5 ÜST%4540 maç örneklem
2.5 ALT%5540 maç örneklem
3.5 ÜST%3240 maç örneklem
3.5 ALT%6840 maç örneklem
4.5 ÜST%2040 maç örneklem
4.5 ALT%8040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2840 maç örneklem
2-3 GOL%4040 maç örneklem
4+ GOL%3240 maç örneklem

Stade Rennais - Vitesse Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4540 maç örneklem
KG YOK%5540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%840 maç örneklem

Stade Rennais - Vitesse İlk Yarı İstatistikleri

İY 0.5 ÜST%8739 maç örneklem
İY 0.5 ALT%1339 maç örneklem
İY 1.5 ÜST%4139 maç örneklem
İY 1.5 ALT%5939 maç örneklem
İY KG VAR%2339 maç örneklem
İY KG YOK%7739 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Stade Rennais - Vitesse Form Durumu ve Maç Profili

Stade Rennais, genel form profilinde maç başına 1.90 puan toplarken,Vitesse maç başına 1.45 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Stade Rennais için 78/100, Vitesse için 60/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+18 Stade RennaisSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.91Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.90 / 1.45Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.