Slovan Liberec - Baník Ostrava İstatistikleri ve Maç Analizi

Slovan Liberec - Baník Ostrava karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Slovan Liberec iç sahada maç başına 0.80 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. Baník Ostrava ise deplasmanda maç başına 1.40 gol atıp 1.60 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.39 gol beklentisi gösteriyor.

Czechia · Czech First League · 24 Ekim 2026 13:00
Slovan LiberecGüç 41/100
VSStadion U Nisy
Baník OstravaGüç 43/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

31/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Slovan Liberec - Baník Ostrava Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Slovan LiberecGÜÇ PROFİLİBaník Ostrava
41
Genel Güç
43
65
Hücum
88
57
Savunma
43
50
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Slovan Liberec - Baník Ostrava Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Slovan Liberec için gol beklentisi 1.08,Baník Ostrava için 1.31 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.39 seviyesinde.

Slovan Liberec gol profili1.08
Baník Ostrava gol profili1.31
Toplam gol profili2.39
Güç farkı2

Slovan Liberec İç Saha İstatistikleri

Slovan Liberec · iç saha2G 3B 5M8-11 · 0.90 puan/maç
Slovan Liberec · genel6G 5B 9M18-22 · 1.15 puan/maç

Baník Ostrava Deplasman İstatistikleri

Baník Ostrava · deplasman3G 1B 6M14-16 · 1.00 puan/maç
Baník Ostrava · genel6G 2B 12M22-31 · 1.00 puan/maç
FEM MARKET LAB

Slovan Liberec - Baník Ostrava Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
KG VAR%4240 maçlık örneklem
2.5 ALT%5040 maçlık örneklem
KG YOK%5840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Slovan Liberec - Baník Ostrava Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4840 maç örneklem
X%2240 maç örneklem
2%3040 maç örneklem
1X%7040 maç örneklem
X2%5240 maç örneklem

Slovan Liberec - Baník Ostrava Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7240 maç örneklem
1.5 ALT%2840 maç örneklem
2.5 ÜST%5040 maç örneklem
2.5 ALT%5040 maç örneklem
3.5 ÜST%2840 maç örneklem
3.5 ALT%7240 maç örneklem
4.5 ÜST%1840 maç örneklem
4.5 ALT%8240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2840 maç örneklem
2-3 GOL%4540 maç örneklem
4+ GOL%2840 maç örneklem

Slovan Liberec - Baník Ostrava Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4240 maç örneklem
KG YOK%5840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Slovan Liberec - Baník Ostrava Form Durumu ve Maç Profili

Slovan Liberec, genel form profilinde maç başına 1.15 puan toplarken,Baník Ostrava maç başına 1.00 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Slovan Liberec için 41/100, Baník Ostrava için 43/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+2 Baník OstravaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.39Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.15 / 1.00Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.