San Lorenzo - Newell's Old Boys İstatistikleri ve Maç Analizi

San Lorenzo - Newell's Old Boys karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

San Lorenzo iç sahada maç başına 0.60 gol üretirken maç başına 0.70 gol yiyor. Newell's Old Boys ise deplasmanda maç başına 0.90 gol atıp 1.10 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 1.61 gol beklentisi gösteriyor.

Argentina · Argentinian Primera Division · 24 Ekim 2026 22:15
San LorenzoGüç 58/100
VSEstadio Pedro Bidegaín
Newell's Old BoysGüç 43/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

35/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

San Lorenzo - Newell's Old Boys Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
San LorenzoGÜÇ PROFİLİNewell's Old Boys
58
Genel Güç
43
58
Hücum
69
68
Savunma
57
70
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

San Lorenzo - Newell's Old Boys Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre San Lorenzo için gol beklentisi 0.94,Newell's Old Boys için 0.67 ve karşılaşmanın toplam gol profili1.61 seviyesinde.

San Lorenzo gol profili0.94
Newell's Old Boys gol profili0.67
Toplam gol profili1.61
Güç farkı15

San Lorenzo İç Saha İstatistikleri

San Lorenzo · iç saha6G 0B 4M6-7 · 1.80 puan/maç
San Lorenzo · genel6G 5B 9M11-19 · 1.15 puan/maç

Newell's Old Boys Deplasman İstatistikleri

Newell's Old Boys · deplasman2G 4B 4M9-11 · 1.00 puan/maç
Newell's Old Boys · genel6G 10B 4M21-17 · 1.40 puan/maç
FEM MARKET LAB

San Lorenzo - Newell's Old Boys Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
KG VAR%3840 maçlık örneklem
2.5 ALT%6840 maçlık örneklem
KG YOK%6240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

San Lorenzo - Newell's Old Boys Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5240 maç örneklem
X%2040 maç örneklem
2%2840 maç örneklem
1X%7240 maç örneklem
X2%4840 maç örneklem

San Lorenzo - Newell's Old Boys Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6540 maç örneklem
1.5 ALT%3540 maç örneklem
2.5 ÜST%3240 maç örneklem
2.5 ALT%6840 maç örneklem
3.5 ÜST%1840 maç örneklem
3.5 ALT%8240 maç örneklem
4.5 ÜST%1240 maç örneklem
4.5 ALT%8840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3540 maç örneklem
2-3 GOL%4840 maç örneklem
4+ GOL%1840 maç örneklem

San Lorenzo - Newell's Old Boys Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%3840 maç örneklem
KG YOK%6240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

San Lorenzo - Newell's Old Boys Form Durumu ve Maç Profili

San Lorenzo, genel form profilinde maç başına 1.15 puan toplarken,Newell's Old Boys maç başına 1.40 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri San Lorenzo için 58/100, Newell's Old Boys için 43/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+15 San LorenzoSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili1.61Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.15 / 1.40Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.