Gimnasia y Esgrima de La Plata - Sarmiento İstatistikleri ve Maç Analizi

Gimnasia y Esgrima de La Plata - Sarmiento karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Gimnasia y Esgrima de La Plata iç sahada maç başına 1.70 gol üretirken maç başına 0.80 gol yiyor. Sarmiento ise deplasmanda maç başına 1.60 gol atıp 1.90 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.07 gol beklentisi gösteriyor.

Argentina · Argentinian Primera Division · 23 Ekim 2026 22:00
Gimnasia y Esgrima de La PlataGüç 74/100
VSEstadio Juan Carmelo Zerillo
SarmientoGüç 52/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

36/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Gimnasia y Esgrima de La Plata - Sarmiento Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Gimnasia y Esgrima de La PlataGÜÇ PROFİLİSarmiento
74
Genel Güç
52
90
Hücum
90
66
Savunma
35
75
Form
65
GOL & MAÇ PROFİLİ

Gimnasia y Esgrima de La Plata - Sarmiento Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Gimnasia y Esgrima de La Plata için gol beklentisi 2.00,Sarmiento için 1.08 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.07 seviyesinde.

Gimnasia y Esgrima de La Plata gol profili2.00
Sarmiento gol profili1.08
Toplam gol profili3.07
Güç farkı22

Gimnasia y Esgrima de La Plata İç Saha İstatistikleri

Gimnasia y Esgrima de La Plata · iç saha7G 2B 1M17-8 · 2.30 puan/maç
Gimnasia y Esgrima de La Plata · genel11G 4B 5M27-25 · 1.85 puan/maç

Sarmiento Deplasman İstatistikleri

Sarmiento · deplasman5G 0B 5M16-19 · 1.50 puan/maç
Sarmiento · genel12G 1B 7M32-27 · 1.85 puan/maç
FEM MARKET LAB

Gimnasia y Esgrima de La Plata - Sarmiento Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
KG VAR%5240 maçlık örneklem
2.5 ALT%4840 maçlık örneklem
KG YOK%4840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Gimnasia y Esgrima de La Plata - Sarmiento Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5240 maç örneklem
X%1240 maç örneklem
2%3540 maç örneklem
1X%6540 maç örneklem
X2%4840 maç örneklem

Gimnasia y Esgrima de La Plata - Sarmiento Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7840 maç örneklem
1.5 ALT%2240 maç örneklem
2.5 ÜST%5240 maç örneklem
2.5 ALT%4840 maç örneklem
3.5 ÜST%2240 maç örneklem
3.5 ALT%7840 maç örneklem
4.5 ÜST%1040 maç örneklem
4.5 ALT%9040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2240 maç örneklem
2-3 GOL%5540 maç örneklem
4+ GOL%2240 maç örneklem

Gimnasia y Esgrima de La Plata - Sarmiento Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5240 maç örneklem
KG YOK%4840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Gimnasia y Esgrima de La Plata - Sarmiento Form Durumu ve Maç Profili

Gimnasia y Esgrima de La Plata, genel form profilinde maç başına 1.85 puan toplarken,Sarmiento maç başına 1.85 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Gimnasia y Esgrima de La Plata için 74/100, Sarmiento için 52/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+22 Gimnasia y Esgrima de La PlataSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.07Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.85 / 1.85Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.