Gimnasia y Esgrima de Mendoza - Platense İstatistikleri ve Maç Analizi

Gimnasia y Esgrima de Mendoza - Platense karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Gimnasia y Esgrima de Mendoza iç sahada maç başına 1.70 gol üretirken maç başına 0.70 gol yiyor. Platense ise deplasmanda maç başına 1.20 gol atıp 1.40 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.60 gol beklentisi gösteriyor.

Argentina · Argentinian Primera Division · 23 Ekim 2026 21:30
Gimnasia y Esgrima de MendozaGüç 77/100
VSEstadio Víctor Antonio Legrotaglie
PlatenseGüç 45/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

38/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Gimnasia y Esgrima de Mendoza - Platense Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Gimnasia y Esgrima de MendozaGÜÇ PROFİLİPlatense
77
Genel Güç
45
90
Hücum
81
68
Savunma
49
75
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Gimnasia y Esgrima de Mendoza - Platense Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Gimnasia y Esgrima de Mendoza için gol beklentisi 1.91,Platense için 0.69 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.60 seviyesinde.

Gimnasia y Esgrima de Mendoza gol profili1.91
Platense gol profili0.69
Toplam gol profili2.60
Güç farkı32

Gimnasia y Esgrima de Mendoza İç Saha İstatistikleri

Gimnasia y Esgrima de Mendoza · iç saha7G 3B 0M17-7 · 2.40 puan/maç
Gimnasia y Esgrima de Mendoza · genel9G 4B 7M25-25 · 1.55 puan/maç

Platense Deplasman İstatistikleri

Platense · deplasman3G 2B 5M12-14 · 1.10 puan/maç
Platense · genel3G 8B 9M20-30 · 0.85 puan/maç
FEM MARKET LAB

Gimnasia y Esgrima de Mendoza - Platense Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
KG VAR%4240 maçlık örneklem
2.5 ALT%6040 maçlık örneklem
KG YOK%5840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Gimnasia y Esgrima de Mendoza - Platense Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5840 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%1840 maç örneklem
1X%8240 maç örneklem
X2%4240 maç örneklem

Gimnasia y Esgrima de Mendoza - Platense Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%5240 maç örneklem
1.5 ALT%4840 maç örneklem
2.5 ÜST%4040 maç örneklem
2.5 ALT%6040 maç örneklem
3.5 ÜST%1840 maç örneklem
3.5 ALT%8240 maç örneklem
4.5 ÜST%540 maç örneklem
4.5 ALT%9540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%4840 maç örneklem
2-3 GOL%3540 maç örneklem
4+ GOL%1840 maç örneklem

Gimnasia y Esgrima de Mendoza - Platense Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4240 maç örneklem
KG YOK%5840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Gimnasia y Esgrima de Mendoza - Platense Form Durumu ve Maç Profili

Gimnasia y Esgrima de Mendoza, genel form profilinde maç başına 1.55 puan toplarken,Platense maç başına 0.85 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Gimnasia y Esgrima de Mendoza için 77/100, Platense için 45/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+32 Gimnasia y Esgrima de MendozaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.60Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.55 / 0.85Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.