Arezzo - Benevento İstatistikleri ve Maç Analizi

Arezzo - Benevento karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Arezzo iç sahada maç başına 0.50 gol üretirken maç başına 2.00 gol yiyor. Benevento ise deplasmanda maç başına 0.50 gol atıp 0.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 1.57 gol beklentisi gösteriyor.

Italy · Italian Serie B · 24 Ekim 2026 17:30
ArezzoGüç 25/100
VSStadio Città di Arezzo
BeneventoGüç 54/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

36/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Arezzo - Benevento Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
ArezzoGÜÇ PROFİLİBenevento
25
Genel Güç
54
54
Hücum
54
32
Savunma
74
40
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Arezzo - Benevento Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Arezzo için gol beklentisi 0.21,Benevento için 1.36 ve karşılaşmanın toplam gol profili1.57 seviyesinde.

Arezzo gol profili0.21
Benevento gol profili1.36
Toplam gol profili1.57
Güç farkı29

Arezzo İç Saha İstatistikleri

Arezzo · iç saha0G 1B 1M1-4 · 0.50 puan/maç
Arezzo · genel2G 1B 2M5-10 · 1.40 puan/maç

Benevento Deplasman İstatistikleri

Benevento · deplasman1G 0B 1M1-1 · 1.50 puan/maç
Benevento · genel3G 0B 1M6-2 · 2.25 puan/maç
FEM MARKET LAB

Arezzo - Benevento Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%254 maçlık örneklem
KG VAR%254 maçlık örneklem
2.5 ALT%754 maçlık örneklem
KG YOK%754 maçlık örneklem
3.5 ÜST%254 maçlık örneklem
4.5 ÜST%254 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%04 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%254 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Arezzo - Benevento Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%254 maç örneklem
X%254 maç örneklem
2%504 maç örneklem
1X%504 maç örneklem
X2%754 maç örneklem

Arezzo - Benevento Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%254 maç örneklem
1.5 ALT%754 maç örneklem
2.5 ÜST%254 maç örneklem
2.5 ALT%754 maç örneklem
3.5 ÜST%254 maç örneklem
3.5 ALT%754 maç örneklem
4.5 ÜST%254 maç örneklem
4.5 ALT%754 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%754 maç örneklem
2-3 GOL%04 maç örneklem
4+ GOL%254 maç örneklem

Arezzo - Benevento Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%254 maç örneklem
KG YOK%754 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%504 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%04 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%04 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%504 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%254 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%254 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Arezzo - Benevento Form Durumu ve Maç Profili

Arezzo, genel form profilinde maç başına 1.40 puan toplarken,Benevento maç başına 2.25 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Arezzo için 25/100, Benevento için 54/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+29 BeneventoSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili1.57Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.40 / 2.25Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.