Catanzaro - Ascoli İstatistikleri ve Maç Analizi

Catanzaro - Ascoli karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Catanzaro iç sahada maç başına 0.67 gol üretirken maç başına 1.67 gol yiyor. Ascoli ise deplasmanda maç başına 0.00 gol atıp 0.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 1.24 gol beklentisi gösteriyor.

Italy · Italian Serie B · 24 Ekim 2026 15:15
CatanzaroGüç 38/100
VSStadio Nicola Ceravolo
AscoliGüç 32/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

32/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Catanzaro - Ascoli Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
CatanzaroGÜÇ PROFİLİAscoli
38
Genel Güç
32
60
Hücum
35
41
Savunma
74
45
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Catanzaro - Ascoli Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Catanzaro için gol beklentisi 0.67,Ascoli için 0.57 ve karşılaşmanın toplam gol profili1.24 seviyesinde.

Catanzaro gol profili0.67
Ascoli gol profili0.57
Toplam gol profili1.24
Güç farkı6

Catanzaro İç Saha İstatistikleri

Catanzaro · iç saha1G 0B 2M2-5 · 1.00 puan/maç
Catanzaro · genel2G 1B 4M7-11 · 1.00 puan/maç

Ascoli Deplasman İstatistikleri

Ascoli · deplasman0G 1B 1M0-1 · 0.50 puan/maç
Ascoli · genel2G 1B 1M4-2 · 1.75 puan/maç
FEM MARKET LAB

Catanzaro - Ascoli Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%205 maçlık örneklem
KG VAR%205 maçlık örneklem
2.5 ALT%805 maçlık örneklem
KG YOK%805 maçlık örneklem
3.5 ÜST%205 maçlık örneklem
4.5 ÜST%05 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%05 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%405 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Catanzaro - Ascoli Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%405 maç örneklem
X%205 maç örneklem
2%405 maç örneklem
1X%605 maç örneklem
X2%605 maç örneklem

Catanzaro - Ascoli Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%405 maç örneklem
1.5 ALT%605 maç örneklem
2.5 ÜST%205 maç örneklem
2.5 ALT%805 maç örneklem
3.5 ÜST%205 maç örneklem
3.5 ALT%805 maç örneklem
4.5 ÜST%05 maç örneklem
4.5 ALT%1005 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%605 maç örneklem
2-3 GOL%205 maç örneklem
4+ GOL%205 maç örneklem

Catanzaro - Ascoli Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%205 maç örneklem
KG YOK%805 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%605 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%05 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%05 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%405 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%405 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%205 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Catanzaro - Ascoli Form Durumu ve Maç Profili

Catanzaro, genel form profilinde maç başına 1.00 puan toplarken,Ascoli maç başına 1.75 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Catanzaro için 38/100, Ascoli için 32/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+6 CatanzaroSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili1.24Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.00 / 1.75Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.