Modena - Cesena İstatistikleri ve Maç Analizi

Modena - Cesena karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Modena iç sahada maç başına 1.67 gol üretirken maç başına 1.33 gol yiyor. Cesena ise deplasmanda maç başına 0.50 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.42 gol beklentisi gösteriyor.

Italy · Italian Serie B · 24 Ekim 2026 13:00
ModenaGüç 65/100
VSStadio Alberto Braglia
CesenaGüç 29/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

38/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Modena - Cesena Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
ModenaGÜÇ PROFİLİCesena
65
Genel Güç
29
90
Hücum
54
51
Savunma
46
50
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Modena - Cesena Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Modena için gol beklentisi 1.97,Cesena için 0.46 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.42 seviyesinde.

Modena gol profili1.97
Cesena gol profili0.46
Toplam gol profili2.42
Güç farkı36

Modena İç Saha İstatistikleri

Modena · iç saha2G 0B 1M5-4 · 2.00 puan/maç
Modena · genel2G 1B 1M6-5 · 1.75 puan/maç

Cesena Deplasman İstatistikleri

Cesena · deplasman0G 1B 1M1-3 · 0.50 puan/maç
Cesena · genel0G 3B 1M4-6 · 0.75 puan/maç
FEM MARKET LAB

Modena - Cesena Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%405 maçlık örneklem
KG VAR%605 maçlık örneklem
2.5 ALT%605 maçlık örneklem
KG YOK%405 maçlık örneklem
3.5 ÜST%205 maçlık örneklem
4.5 ÜST%205 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%605 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%205 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Modena - Cesena Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%605 maç örneklem
X%205 maç örneklem
2%205 maç örneklem
1X%805 maç örneklem
X2%405 maç örneklem

Modena - Cesena Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%805 maç örneklem
1.5 ALT%205 maç örneklem
2.5 ÜST%405 maç örneklem
2.5 ALT%605 maç örneklem
3.5 ÜST%205 maç örneklem
3.5 ALT%805 maç örneklem
4.5 ÜST%205 maç örneklem
4.5 ALT%805 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%205 maç örneklem
2-3 GOL%605 maç örneklem
4+ GOL%205 maç örneklem

Modena - Cesena Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%605 maç örneklem
KG YOK%405 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%805 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%605 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%205 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%805 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%205 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%05 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Modena - Cesena Form Durumu ve Maç Profili

Modena, genel form profilinde maç başına 1.75 puan toplarken,Cesena maç başına 0.75 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Modena için 65/100, Cesena için 29/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+36 ModenaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.42Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.75 / 0.75Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.