Avellino - Padova İstatistikleri ve Maç Analizi

Avellino - Padova karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Avellino iç sahada maç başına 2.50 gol üretirken maç başına 1.00 gol yiyor. Padova ise deplasmanda maç başına 1.50 gol atıp 2.75 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.90 gol beklentisi gösteriyor.

Italy · Italian Serie B · 24 Ekim 2026 13:00
AvellinoGüç 73/100
VSStadio Partenio-Adriano Lombardi
PadovaGüç 31/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

39/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Avellino - Padova Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
AvellinoGÜÇ PROFİLİPadova
73
Genel Güç
31
90
Hücum
90
60
Savunma
30
45
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Avellino - Padova Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Avellino için gol beklentisi 3.01,Padova için 0.89 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.90 seviyesinde.

Avellino gol profili3.01
Padova gol profili0.89
Toplam gol profili3.90
Güç farkı42

Avellino İç Saha İstatistikleri

Avellino · iç saha1G 1B 0M5-2 · 2.00 puan/maç
Avellino · genel2G 1B 2M7-6 · 1.40 puan/maç

Padova Deplasman İstatistikleri

Padova · deplasman1G 0B 3M6-11 · 0.75 puan/maç
Padova · genel2G 0B 4M7-13 · 1.00 puan/maç
FEM MARKET LAB

Avellino - Padova Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%836 maçlık örneklem
KG VAR%1006 maçlık örneklem
2.5 ALT%176 maçlık örneklem
KG YOK%06 maçlık örneklem
3.5 ÜST%676 maçlık örneklem
4.5 ÜST%506 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%836 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%176 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Avellino - Padova Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%676 maç örneklem
X%176 maç örneklem
2%176 maç örneklem
1X%836 maç örneklem
X2%336 maç örneklem

Avellino - Padova Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%1006 maç örneklem
1.5 ALT%06 maç örneklem
2.5 ÜST%836 maç örneklem
2.5 ALT%176 maç örneklem
3.5 ÜST%676 maç örneklem
3.5 ALT%336 maç örneklem
4.5 ÜST%506 maç örneklem
4.5 ALT%506 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%06 maç örneklem
2-3 GOL%336 maç örneklem
4+ GOL%676 maç örneklem

Avellino - Padova Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%1006 maç örneklem
KG YOK%06 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%1006 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%836 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%506 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%1006 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%176 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%176 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Avellino - Padova Form Durumu ve Maç Profili

Avellino, genel form profilinde maç başına 1.40 puan toplarken,Padova maç başına 1.00 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Avellino için 73/100, Padova için 31/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+42 AvellinoSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.90Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.40 / 1.00Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.