Virtus Entella - Mantova İstatistikleri ve Maç Analizi

Virtus Entella - Mantova karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Virtus Entella iç sahada maç başına 1.50 gol üretirken maç başına 1.50 gol yiyor. Mantova ise deplasmanda maç başına 1.33 gol atıp 2.33 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.21 gol beklentisi gösteriyor.

Italy · Italian Serie B · 24 Ekim 2026 13:00
Virtus EntellaGüç 45/100
VSStadio Enrico Sannazzari
MantovaGüç 44/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

31/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Virtus Entella - Mantova Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Virtus EntellaGÜÇ PROFİLİMantova
45
Genel Güç
44
90
Hücum
86
46
Savunma
30
40
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Virtus Entella - Mantova Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Virtus Entella için gol beklentisi 1.83,Mantova için 1.38 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.21 seviyesinde.

Virtus Entella gol profili1.83
Mantova gol profili1.38
Toplam gol profili3.21
Güç farkı1

Virtus Entella İç Saha İstatistikleri

Virtus Entella · iç saha0G 2B 0M3-3 · 1.00 puan/maç
Virtus Entella · genel1G 4B 1M8-6 · 1.17 puan/maç

Mantova Deplasman İstatistikleri

Mantova · deplasman1G 1B 1M4-7 · 1.33 puan/maç
Mantova · genel2G 2B 1M8-9 · 1.60 puan/maç
FEM MARKET LAB

Virtus Entella - Mantova Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%605 maçlık örneklem
KG VAR%805 maçlık örneklem
2.5 ALT%405 maçlık örneklem
KG YOK%205 maçlık örneklem
3.5 ÜST%605 maçlık örneklem
4.5 ÜST%205 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%405 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%405 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Virtus Entella - Mantova Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%205 maç örneklem
X%605 maç örneklem
2%205 maç örneklem
1X%805 maç örneklem
X2%805 maç örneklem

Virtus Entella - Mantova Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%1005 maç örneklem
1.5 ALT%05 maç örneklem
2.5 ÜST%605 maç örneklem
2.5 ALT%405 maç örneklem
3.5 ÜST%605 maç örneklem
3.5 ALT%405 maç örneklem
4.5 ÜST%205 maç örneklem
4.5 ALT%805 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%05 maç örneklem
2-3 GOL%405 maç örneklem
4+ GOL%605 maç örneklem

Virtus Entella - Mantova Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%805 maç örneklem
KG YOK%205 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%1005 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%405 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%205 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%805 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%405 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%205 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Virtus Entella - Mantova Form Durumu ve Maç Profili

Virtus Entella, genel form profilinde maç başına 1.17 puan toplarken,Mantova maç başına 1.60 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Virtus Entella için 45/100, Mantova için 44/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+1 Virtus EntellaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.21Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.17 / 1.60Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.