Empoli - Vicenza İstatistikleri ve Maç Analizi

Empoli - Vicenza karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Empoli iç sahada maç başına 1.10 gol üretirken maç başına 1.30 gol yiyor. Vicenza ise deplasmanda maç başına 1.67 gol atıp 2.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.97 gol beklentisi gösteriyor.

Italy · Italian Serie B · 23 Ekim 2026 18:30
EmpoliGüç 49/100
VSStadio Carlo Castellani
VicenzaGüç 36/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

33/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Empoli - Vicenza Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
EmpoliGÜÇ PROFİLİVicenza
49
Genel Güç
36
77
Hücum
90
52
Savunma
32
60
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Empoli - Vicenza Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Empoli için gol beklentisi 1.57,Vicenza için 1.40 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.97 seviyesinde.

Empoli gol profili1.57
Vicenza gol profili1.40
Toplam gol profili2.97
Güç farkı13

Empoli İç Saha İstatistikleri

Empoli · iç saha4G 1B 5M11-13 · 1.30 puan/maç
Empoli · genel7G 3B 10M25-28 · 1.20 puan/maç

Vicenza Deplasman İstatistikleri

Vicenza · deplasman0G 2B 1M5-6 · 0.67 puan/maç
Vicenza · genel0G 3B 2M6-10 · 0.60 puan/maç
FEM MARKET LAB

Empoli - Vicenza Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5223 maçlık örneklem
KG VAR%4823 maçlık örneklem
2.5 ALT%4823 maçlık örneklem
KG YOK%5223 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3023 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1323 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3523 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4323 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Empoli - Vicenza Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%2223 maç örneklem
X%3023 maç örneklem
2%4823 maç örneklem
1X%5223 maç örneklem
X2%7823 maç örneklem

Empoli - Vicenza Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6123 maç örneklem
1.5 ALT%3923 maç örneklem
2.5 ÜST%5223 maç örneklem
2.5 ALT%4823 maç örneklem
3.5 ÜST%3023 maç örneklem
3.5 ALT%7023 maç örneklem
4.5 ÜST%1323 maç örneklem
4.5 ALT%8723 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3923 maç örneklem
2-3 GOL%3023 maç örneklem
4+ GOL%3023 maç örneklem

Empoli - Vicenza Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4823 maç örneklem
KG YOK%5223 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%5723 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3523 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%023 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8323 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4323 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1323 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Empoli - Vicenza Form Durumu ve Maç Profili

Empoli, genel form profilinde maç başına 1.20 puan toplarken,Vicenza maç başına 0.60 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Empoli için 49/100, Vicenza için 36/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+13 EmpoliSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.97Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.20 / 0.60Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.