Chornomorets Odesa - Karpaty Lviv İstatistikleri ve Maç Analizi

Chornomorets Odesa - Karpaty Lviv karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Chornomorets Odesa iç sahada maç başına 1.20 gol üretirken maç başına 1.50 gol yiyor. Karpaty Lviv ise deplasmanda maç başına 1.25 gol atıp 0.75 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.37 gol beklentisi gösteriyor.

Ukraine · Ukrainian Premier League · 24 Ekim 2026 15:00
Chornomorets OdesaGüç 50/100
VSStadion Chornomorets
Karpaty LvivGüç 57/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

43/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Chornomorets Odesa - Karpaty Lviv Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Chornomorets OdesaGÜÇ PROFİLİKarpaty Lviv
50
Genel Güç
57
81
Hücum
83
46
Savunma
67
60
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Chornomorets Odesa - Karpaty Lviv Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Chornomorets Odesa için gol beklentisi 0.96,Karpaty Lviv için 1.42 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.37 seviyesinde.

Chornomorets Odesa gol profili0.96
Karpaty Lviv gol profili1.42
Toplam gol profili2.37
Güç farkı7

Chornomorets Odesa İç Saha İstatistikleri

Chornomorets Odesa · iç saha4G 2B 4M12-15 · 1.40 puan/maç
Chornomorets Odesa · genel5G 2B 11M16-30 · 0.94 puan/maç

Karpaty Lviv Deplasman İstatistikleri

Karpaty Lviv · deplasman2G 0B 2M5-3 · 1.50 puan/maç
Karpaty Lviv · genel9G 2B 9M37-27 · 1.45 puan/maç
FEM MARKET LAB

Chornomorets Odesa - Karpaty Lviv Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5317 maçlık örneklem
KG VAR%4717 maçlık örneklem
2.5 ALT%4717 maçlık örneklem
KG YOK%5317 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2917 maçlık örneklem
4.5 ÜST%617 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%2417 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4717 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Chornomorets Odesa - Karpaty Lviv Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4117 maç örneklem
X%1217 maç örneklem
2%4717 maç örneklem
1X%5317 maç örneklem
X2%5917 maç örneklem

Chornomorets Odesa - Karpaty Lviv Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7617 maç örneklem
1.5 ALT%2417 maç örneklem
2.5 ÜST%5317 maç örneklem
2.5 ALT%4717 maç örneklem
3.5 ÜST%2917 maç örneklem
3.5 ALT%7117 maç örneklem
4.5 ÜST%617 maç örneklem
4.5 ALT%9417 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2417 maç örneklem
2-3 GOL%4717 maç örneklem
4+ GOL%2917 maç örneklem

Chornomorets Odesa - Karpaty Lviv Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4717 maç örneklem
KG YOK%5317 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7117 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%2417 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1217 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7117 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4717 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2417 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Chornomorets Odesa - Karpaty Lviv Form Durumu ve Maç Profili

Chornomorets Odesa, genel form profilinde maç başına 0.94 puan toplarken,Karpaty Lviv maç başına 1.45 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Chornomorets Odesa için 50/100, Karpaty Lviv için 57/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+7 Karpaty LvivSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.37Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.94 / 1.45Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.