Vitória de Setúbal - Athletico Paranaense İstatistikleri ve Maç Analizi

Vitória de Setúbal - Athletico Paranaense karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Vitória de Setúbal iç sahada maç başına 1.30 gol üretirken maç başına 1.20 gol yiyor. Athletico Paranaense ise deplasmanda maç başına 1.50 gol atıp 1.20 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.65 gol beklentisi gösteriyor.

Brazil · Brazilian Serie A · 24 Ekim 2026 19:30
Vitória de SetúbalGüç 65/100
VSEstádio Manoel Barradas
Athletico ParanaenseGüç 56/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

43/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Vitória de Setúbal - Athletico Paranaense Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Vitória de SetúbalGÜÇ PROFİLİAthletico Paranaense
65
Genel Güç
56
84
Hücum
90
54
Savunma
54
75
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Vitória de Setúbal - Athletico Paranaense Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Vitória de Setúbal için gol beklentisi 1.35,Athletico Paranaense için 1.30 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.65 seviyesinde.

Vitória de Setúbal gol profili1.35
Athletico Paranaense gol profili1.30
Toplam gol profili2.65
Güç farkı9

Vitória de Setúbal İç Saha İstatistikleri

Vitória de Setúbal · iç saha7G 0B 3M13-12 · 2.10 puan/maç
Vitória de Setúbal · genel9G 3B 8M21-26 · 1.50 puan/maç

Athletico Paranaense Deplasman İstatistikleri

Athletico Paranaense · deplasman4G 3B 3M15-12 · 1.50 puan/maç
Athletico Paranaense · genel11G 6B 3M31-19 · 1.95 puan/maç
FEM MARKET LAB

Vitória de Setúbal - Athletico Paranaense Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
KG VAR%3840 maçlık örneklem
2.5 ALT%5540 maçlık örneklem
KG YOK%6240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Vitória de Setúbal - Athletico Paranaense Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6040 maç örneklem
X%1240 maç örneklem
2%2840 maç örneklem
1X%7240 maç örneklem
X2%4040 maç örneklem

Vitória de Setúbal - Athletico Paranaense Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6540 maç örneklem
1.5 ALT%3540 maç örneklem
2.5 ÜST%4540 maç örneklem
2.5 ALT%5540 maç örneklem
3.5 ÜST%2240 maç örneklem
3.5 ALT%7840 maç örneklem
4.5 ÜST%1040 maç örneklem
4.5 ALT%9040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3540 maç örneklem
2-3 GOL%4240 maç örneklem
4+ GOL%2240 maç örneklem

Vitória de Setúbal - Athletico Paranaense Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%3840 maç örneklem
KG YOK%6240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%4840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Vitória de Setúbal - Athletico Paranaense Form Durumu ve Maç Profili

Vitória de Setúbal, genel form profilinde maç başına 1.50 puan toplarken,Athletico Paranaense maç başına 1.95 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Vitória de Setúbal için 65/100, Athletico Paranaense için 56/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+9 Vitória de SetúbalSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.65Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.50 / 1.95Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.