Cruzeiro - Remo İstatistikleri ve Maç Analizi

Cruzeiro - Remo karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Cruzeiro iç sahada maç başına 1.50 gol üretirken maç başına 1.00 gol yiyor. Remo ise deplasmanda maç başına 1.00 gol atıp 2.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.69 gol beklentisi gösteriyor.

Brazil · Brazilian Serie A · 23 Ekim 2026 23:00
CruzeiroGüç 61/100
VSEstádio Mineirão
RemoGüç 34/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

46/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Cruzeiro - Remo Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
CruzeiroGÜÇ PROFİLİRemo
61
Genel Güç
34
90
Hücum
73
60
Savunma
32
65
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Cruzeiro - Remo Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Cruzeiro için gol beklentisi 1.96,Remo için 0.73 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.69 seviyesinde.

Cruzeiro gol profili1.96
Remo gol profili0.73
Toplam gol profili2.69
Güç farkı27

Cruzeiro İç Saha İstatistikleri

Cruzeiro · iç saha5G 2B 3M15-10 · 1.70 puan/maç
Cruzeiro · genel12G 3B 5M32-22 · 1.95 puan/maç

Remo Deplasman İstatistikleri

Remo · deplasman2G 2B 6M10-20 · 0.80 puan/maç
Remo · genel6G 4B 10M22-30 · 1.10 puan/maç
FEM MARKET LAB

Cruzeiro - Remo Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5838 maçlık örneklem
KG VAR%5338 maçlık örneklem
2.5 ALT%4238 maçlık örneklem
KG YOK%4738 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2438 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1338 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6338 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2438 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Cruzeiro - Remo Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5338 maç örneklem
X%2938 maç örneklem
2%1838 maç örneklem
1X%8238 maç örneklem
X2%4738 maç örneklem

Cruzeiro - Remo Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8238 maç örneklem
1.5 ALT%1838 maç örneklem
2.5 ÜST%5838 maç örneklem
2.5 ALT%4238 maç örneklem
3.5 ÜST%2438 maç örneklem
3.5 ALT%7638 maç örneklem
4.5 ÜST%1338 maç örneklem
4.5 ALT%8738 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1838 maç örneklem
2-3 GOL%5838 maç örneklem
4+ GOL%2438 maç örneklem

Cruzeiro - Remo Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5338 maç örneklem
KG YOK%4738 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8438 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6338 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2938 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5838 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2438 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1338 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Cruzeiro - Remo Form Durumu ve Maç Profili

Cruzeiro, genel form profilinde maç başına 1.95 puan toplarken,Remo maç başına 1.10 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Cruzeiro için 61/100, Remo için 34/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+27 CruzeiroSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.69Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.95 / 1.10Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.