Västerås - Halmstad İstatistikleri ve Maç Analizi

Västerås - Halmstad karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Västerås iç sahada maç başına 1.60 gol üretirken maç başına 0.80 gol yiyor. Halmstad ise deplasmanda maç başına 0.80 gol atıp 2.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.74 gol beklentisi gösteriyor.

Sweden · Swedish Allsvenskan · 23 Ekim 2026 17:00
VästeråsGüç 66/100
VSStadyum bilgisi bekleniyor
HalmstadGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

40/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Västerås - Halmstad Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
VästeråsGÜÇ PROFİLİHalmstad
66
Genel Güç
25
90
Hücum
65
66
Savunma
30
70
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Västerås - Halmstad Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Västerås için gol beklentisi 2.35,Halmstad için 0.39 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.74 seviyesinde.

Västerås gol profili2.35
Halmstad gol profili0.39
Toplam gol profili2.74
Güç farkı41

Västerås İç Saha İstatistikleri

Västerås · iç saha6G 1B 3M16-8 · 1.90 puan/maç
Västerås · genel10G 3B 7M31-26 · 1.65 puan/maç

Halmstad Deplasman İstatistikleri

Halmstad · deplasman0G 3B 7M8-25 · 0.30 puan/maç
Halmstad · genel2G 4B 14M15-43 · 0.50 puan/maç
FEM MARKET LAB

Västerås - Halmstad Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
KG VAR%4240 maçlık örneklem
2.5 ALT%5840 maçlık örneklem
KG YOK%5840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Västerås - Halmstad Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4840 maç örneklem
X%3040 maç örneklem
2%2240 maç örneklem
1X%7840 maç örneklem
X2%5240 maç örneklem

Västerås - Halmstad Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8240 maç örneklem
1.5 ALT%1840 maç örneklem
2.5 ÜST%4240 maç örneklem
2.5 ALT%5840 maç örneklem
3.5 ÜST%2540 maç örneklem
3.5 ALT%7540 maç örneklem
4.5 ÜST%1540 maç örneklem
4.5 ALT%8540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1840 maç örneklem
2-3 GOL%5840 maç örneklem
4+ GOL%2540 maç örneklem

Västerås - Halmstad Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4240 maç örneklem
KG YOK%5840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Västerås - Halmstad Form Durumu ve Maç Profili

Västerås, genel form profilinde maç başına 1.65 puan toplarken,Halmstad maç başına 0.50 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Västerås için 66/100, Halmstad için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+41 VästeråsSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.74Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.65 / 0.50Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.