Vélez Sarsfield - Gimnasia y Esgrima de Mendoza İstatistikleri ve Maç Analizi

Vélez Sarsfield - Gimnasia y Esgrima de Mendoza karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Vélez Sarsfield iç sahada maç başına 1.20 gol üretirken maç başına 0.80 gol yiyor. Gimnasia y Esgrima de Mendoza ise deplasmanda maç başına 0.80 gol atıp 1.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.23 gol beklentisi gösteriyor.

Argentina · Argentinian Primera Division · 18 Ekim 2026 20:00
Vélez SarsfieldGüç 64/100
VSEstadio José Amalfitani
Gimnasia y Esgrima de MendozaGüç 32/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

38/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Vélez Sarsfield - Gimnasia y Esgrima de Mendoza Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Vélez SarsfieldGÜÇ PROFİLİGimnasia y Esgrima de Mendoza
64
Genel Güç
32
81
Hücum
65
66
Savunma
38
65
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Vélez Sarsfield - Gimnasia y Esgrima de Mendoza Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Vélez Sarsfield için gol beklentisi 1.75,Gimnasia y Esgrima de Mendoza için 0.48 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.23 seviyesinde.

Vélez Sarsfield gol profili1.75
Gimnasia y Esgrima de Mendoza gol profili0.48
Toplam gol profili2.23
Güç farkı32

Vélez Sarsfield İç Saha İstatistikleri

Vélez Sarsfield · iç saha5G 4B 1M12-8 · 1.90 puan/maç
Vélez Sarsfield · genel7G 12B 1M25-18 · 1.65 puan/maç

Gimnasia y Esgrima de Mendoza Deplasman İstatistikleri

Gimnasia y Esgrima de Mendoza · deplasman2G 1B 7M8-18 · 0.70 puan/maç
Gimnasia y Esgrima de Mendoza · genel9G 4B 7M27-27 · 1.55 puan/maç
FEM MARKET LAB

Vélez Sarsfield - Gimnasia y Esgrima de Mendoza Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
KG VAR%4040 maçlık örneklem
2.5 ALT%7240 maçlık örneklem
KG YOK%6040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%1540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Vélez Sarsfield - Gimnasia y Esgrima de Mendoza Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5040 maç örneklem
X%3240 maç örneklem
2%1840 maç örneklem
1X%8240 maç örneklem
X2%5040 maç örneklem

Vélez Sarsfield - Gimnasia y Esgrima de Mendoza Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%5840 maç örneklem
1.5 ALT%4240 maç örneklem
2.5 ÜST%2840 maç örneklem
2.5 ALT%7240 maç örneklem
3.5 ÜST%1540 maç örneklem
3.5 ALT%8540 maç örneklem
4.5 ÜST%840 maç örneklem
4.5 ALT%9240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%4240 maç örneklem
2-3 GOL%4240 maç örneklem
4+ GOL%1540 maç örneklem

Vélez Sarsfield - Gimnasia y Esgrima de Mendoza Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4040 maç örneklem
KG YOK%6040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%1540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Vélez Sarsfield - Gimnasia y Esgrima de Mendoza Form Durumu ve Maç Profili

Vélez Sarsfield, genel form profilinde maç başına 1.65 puan toplarken,Gimnasia y Esgrima de Mendoza maç başına 1.55 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Vélez Sarsfield için 64/100, Gimnasia y Esgrima de Mendoza için 32/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+32 Vélez SarsfieldSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.23Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.65 / 1.55Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.