Sarmiento - Barracas Central İstatistikleri ve Maç Analizi

Sarmiento - Barracas Central karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Sarmiento iç sahada maç başına 1.50 gol üretirken maç başına 0.70 gol yiyor. Barracas Central ise deplasmanda maç başına 0.60 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.14 gol beklentisi gösteriyor.

Argentina · Argentinian Primera Division · 18 Ekim 2026 20:00
SarmientoGüç 68/100
VSEstadio Eva Perón de Junín
Barracas CentralGüç 40/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

37/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Sarmiento - Barracas Central Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
SarmientoGÜÇ PROFİLİBarracas Central
68
Genel Güç
40
90
Hücum
58
68
Savunma
46
70
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Sarmiento - Barracas Central Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Sarmiento için gol beklentisi 1.78,Barracas Central için 0.36 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.14 seviyesinde.

Sarmiento gol profili1.78
Barracas Central gol profili0.36
Toplam gol profili2.14
Güç farkı28

Sarmiento İç Saha İstatistikleri

Sarmiento · iç saha6G 2B 2M15-7 · 2.00 puan/maç
Sarmiento · genel12G 1B 7M33-27 · 1.85 puan/maç

Barracas Central Deplasman İstatistikleri

Barracas Central · deplasman3G 2B 5M6-15 · 1.10 puan/maç
Barracas Central · genel5G 4B 11M12-24 · 0.95 puan/maç
FEM MARKET LAB

Sarmiento - Barracas Central Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
KG VAR%3540 maçlık örneklem
2.5 ALT%7040 maçlık örneklem
KG YOK%6540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Sarmiento - Barracas Central Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4540 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%3040 maç örneklem
1X%7040 maç örneklem
X2%5540 maç örneklem

Sarmiento - Barracas Central Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6540 maç örneklem
1.5 ALT%3540 maç örneklem
2.5 ÜST%3040 maç örneklem
2.5 ALT%7040 maç örneklem
3.5 ÜST%1040 maç örneklem
3.5 ALT%9040 maç örneklem
4.5 ÜST%540 maç örneklem
4.5 ALT%9540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3540 maç örneklem
2-3 GOL%5540 maç örneklem
4+ GOL%1040 maç örneklem

Sarmiento - Barracas Central Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%3540 maç örneklem
KG YOK%6540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Sarmiento - Barracas Central Form Durumu ve Maç Profili

Sarmiento, genel form profilinde maç başına 1.85 puan toplarken,Barracas Central maç başına 0.95 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Sarmiento için 68/100, Barracas Central için 40/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+28 SarmientoSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.14Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.85 / 0.95Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.