Cambodia - Guyana İstatistikleri ve Maç Analizi

Cambodia - Guyana karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Cambodia iç sahada maç başına 0.00 gol üretirken maç başına 2.00 gol yiyor. Guyana ise deplasmanda maç başına 0.00 gol atıp 1.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 1.14 gol beklentisi gösteriyor.

Worldwide · International Friendlies · 26 Mart 2024 19:00
CambodiaGüç 25/100
VSStadyum bilgisi bekleniyor
GuyanaGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

32/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Cambodia - Guyana Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
CambodiaGÜÇ PROFİLİGuyana
25
Genel Güç
25
35
Hücum
35
32
Savunma
60
40
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Cambodia - Guyana Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Cambodia için gol beklentisi 0.38,Guyana için 0.76 ve karşılaşmanın toplam gol profili1.14 seviyesinde.

Cambodia gol profili0.38
Guyana gol profili0.76
Toplam gol profili1.14
Güç farkı0

Cambodia İç Saha İstatistikleri

Cambodia · iç saha0G 0B 1M0-2 · 0.00 puan/maç
Cambodia · genel0G 0B 2M0-4 · 0.00 puan/maç

Guyana Deplasman İstatistikleri

Guyana · deplasman0G 0B 1M0-1 · 0.00 puan/maç
Guyana · genel0G 0B 1M0-1 · 0.00 puan/maç
FEM MARKET LAB

Cambodia - Guyana Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%02 maçlık örneklem
KG VAR%02 maçlık örneklem
2.5 ALT%1002 maçlık örneklem
KG YOK%1002 maçlık örneklem
3.5 ÜST%02 maçlık örneklem
4.5 ÜST%02 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%02 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%502 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Cambodia - Guyana Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%502 maç örneklem
X%02 maç örneklem
2%502 maç örneklem
1X%502 maç örneklem
X2%502 maç örneklem

Cambodia - Guyana Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%502 maç örneklem
1.5 ALT%502 maç örneklem
2.5 ÜST%02 maç örneklem
2.5 ALT%1002 maç örneklem
3.5 ÜST%02 maç örneklem
3.5 ALT%1002 maç örneklem
4.5 ÜST%02 maç örneklem
4.5 ALT%1002 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%502 maç örneklem
2-3 GOL%502 maç örneklem
4+ GOL%02 maç örneklem

Cambodia - Guyana Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%02 maç örneklem
KG YOK%1002 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%502 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%02 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%02 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%502 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%502 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%02 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Cambodia - Guyana Form Durumu ve Maç Profili

Cambodia, genel form profilinde maç başına 0.00 puan toplarken,Guyana maç başına 0.00 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Cambodia için 25/100, Guyana için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkıDengeliSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili1.14Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.00 / 0.00Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.