Union Saint-Gilloise - Celtic İstatistikleri ve Maç Analizi

Union Saint-Gilloise - Celtic karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Union Saint-Gilloise iç sahada maç başına 3.10 gol üretirken maç başına 0.90 gol yiyor. Celtic ise deplasmanda maç başına 2.20 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 4.20 gol beklentisi gösteriyor.

Europe · UEFA Europa League · 28 Ocak 2027 20:00
Union Saint-GilloiseGüç 85/100
VSJoseph Marien Stadium
CelticGüç 71/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

43/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Union Saint-Gilloise - Celtic Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Union Saint-GilloiseGÜÇ PROFİLİCeltic
85
Genel Güç
71
90
Hücum
90
63
Savunma
46
75
Form
75
GOL & MAÇ PROFİLİ

Union Saint-Gilloise - Celtic Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Union Saint-Gilloise için gol beklentisi 2.63,Celtic için 1.57 ve karşılaşmanın toplam gol profili4.20 seviyesinde.

Union Saint-Gilloise gol profili2.63
Celtic gol profili1.57
Toplam gol profili4.20
Güç farkı14

Union Saint-Gilloise İç Saha İstatistikleri

Union Saint-Gilloise · iç saha7G 3B 0M31-9 · 2.40 puan/maç
Union Saint-Gilloise · genel14G 4B 2M63-24 · 2.30 puan/maç

Celtic Deplasman İstatistikleri

Celtic · deplasman7G 1B 2M22-15 · 2.20 puan/maç
Celtic · genel13G 4B 3M47-23 · 2.15 puan/maç
FEM MARKET LAB

Union Saint-Gilloise - Celtic Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7040 maçlık örneklem
KG VAR%6040 maçlık örneklem
2.5 ALT%3040 maçlık örneklem
KG YOK%4040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Union Saint-Gilloise - Celtic Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4840 maç örneklem
X%1840 maç örneklem
2%3540 maç örneklem
1X%6540 maç örneklem
X2%5240 maç örneklem

Union Saint-Gilloise - Celtic Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8540 maç örneklem
1.5 ALT%1540 maç örneklem
2.5 ÜST%7040 maç örneklem
2.5 ALT%3040 maç örneklem
3.5 ÜST%3540 maç örneklem
3.5 ALT%6540 maç örneklem
4.5 ÜST%2540 maç örneklem
4.5 ALT%7540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1540 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%3540 maç örneklem

Union Saint-Gilloise - Celtic Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6040 maç örneklem
KG YOK%4040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Union Saint-Gilloise - Celtic Form Durumu ve Maç Profili

Union Saint-Gilloise, genel form profilinde maç başına 2.30 puan toplarken,Celtic maç başına 2.15 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Union Saint-Gilloise için 85/100, Celtic için 71/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+14 Union Saint-GilloiseSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili4.20Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.30 / 2.15Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.