Dinamo Zagreb - Sturm Graz İstatistikleri ve Maç Analizi

Dinamo Zagreb - Sturm Graz karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Dinamo Zagreb iç sahada maç başına 2.70 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. Sturm Graz ise deplasmanda maç başına 1.40 gol atıp 1.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.34 gol beklentisi gösteriyor.

Europe · UEFA Europa League · 28 Ocak 2027 20:00
Dinamo ZagrebGüç 83/100
VSStadion Maksimir
Sturm GrazGüç 60/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

45/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Dinamo Zagreb - Sturm Graz Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Dinamo ZagrebGÜÇ PROFİLİSturm Graz
83
Genel Güç
60
90
Hücum
88
57
Savunma
60
80
Form
65
GOL & MAÇ PROFİLİ

Dinamo Zagreb - Sturm Graz Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Dinamo Zagreb için gol beklentisi 2.28,Sturm Graz için 1.06 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.34 seviyesinde.

Dinamo Zagreb gol profili2.28
Sturm Graz gol profili1.06
Toplam gol profili3.34
Güç farkı23

Dinamo Zagreb İç Saha İstatistikleri

Dinamo Zagreb · iç saha8G 1B 1M27-11 · 2.50 puan/maç
Dinamo Zagreb · genel10G 4B 6M43-30 · 1.70 puan/maç

Sturm Graz Deplasman İstatistikleri

Sturm Graz · deplasman5G 2B 3M14-10 · 1.70 puan/maç
Sturm Graz · genel11G 5B 4M35-16 · 1.90 puan/maç
FEM MARKET LAB

Dinamo Zagreb - Sturm Graz Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6040 maçlık örneklem
KG VAR%5840 maçlık örneklem
2.5 ALT%4040 maçlık örneklem
KG YOK%4240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Dinamo Zagreb - Sturm Graz Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3840 maç örneklem
X%2240 maç örneklem
2%4040 maç örneklem
1X%6040 maç örneklem
X2%6240 maç örneklem

Dinamo Zagreb - Sturm Graz Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9540 maç örneklem
1.5 ALT%540 maç örneklem
2.5 ÜST%6040 maç örneklem
2.5 ALT%4040 maç örneklem
3.5 ÜST%4040 maç örneklem
3.5 ALT%6040 maç örneklem
4.5 ÜST%2240 maç örneklem
4.5 ALT%7840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%540 maç örneklem
2-3 GOL%5540 maç örneklem
4+ GOL%4040 maç örneklem

Dinamo Zagreb - Sturm Graz Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5840 maç örneklem
KG YOK%4240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Dinamo Zagreb - Sturm Graz Form Durumu ve Maç Profili

Dinamo Zagreb, genel form profilinde maç başına 1.70 puan toplarken,Sturm Graz maç başına 1.90 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Dinamo Zagreb için 83/100, Sturm Graz için 60/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+23 Dinamo ZagrebSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.34Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.70 / 1.90Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.