Bournemouth - Hapoel Be'er Sheva İstatistikleri ve Maç Analizi

Bournemouth - Hapoel Be'er Sheva karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Bournemouth iç sahada maç başına 2.00 gol üretirken maç başına 0.80 gol yiyor. Hapoel Be'er Sheva ise deplasmanda maç başına 2.00 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.35 gol beklentisi gösteriyor.

Europe · UEFA Europa League · 28 Ocak 2027 20:00
BournemouthGüç 69/100
VSVitality Stadium
Hapoel Be'er ShevaGüç 61/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

42/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Bournemouth - Hapoel Be'er Sheva Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
BournemouthGÜÇ PROFİLİHapoel Be'er Sheva
69
Genel Güç
61
90
Hücum
90
66
Savunma
46
65
Form
65
GOL & MAÇ PROFİLİ

Bournemouth - Hapoel Be'er Sheva Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Bournemouth için gol beklentisi 1.89,Hapoel Be'er Sheva için 1.46 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.35 seviyesinde.

Bournemouth gol profili1.89
Hapoel Be'er Sheva gol profili1.46
Toplam gol profili3.35
Güç farkı8

Bournemouth İç Saha İstatistikleri

Bournemouth · iç saha5G 4B 1M20-8 · 1.90 puan/maç
Bournemouth · genel10G 8B 2M36-21 · 1.90 puan/maç

Hapoel Be'er Sheva Deplasman İstatistikleri

Hapoel Be'er Sheva · deplasman5G 2B 3M20-15 · 1.70 puan/maç
Hapoel Be'er Sheva · genel12G 3B 5M41-32 · 1.95 puan/maç
FEM MARKET LAB

Bournemouth - Hapoel Be'er Sheva Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
KG VAR%6040 maçlık örneklem
2.5 ALT%5040 maçlık örneklem
KG YOK%4040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Bournemouth - Hapoel Be'er Sheva Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3040 maç örneklem
X%4040 maç örneklem
2%3040 maç örneklem
1X%7040 maç örneklem
X2%7040 maç örneklem

Bournemouth - Hapoel Be'er Sheva Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8840 maç örneklem
1.5 ALT%1240 maç örneklem
2.5 ÜST%5040 maç örneklem
2.5 ALT%5040 maç örneklem
3.5 ÜST%3540 maç örneklem
3.5 ALT%6540 maç örneklem
4.5 ÜST%1540 maç örneklem
4.5 ALT%8540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1240 maç örneklem
2-3 GOL%5240 maç örneklem
4+ GOL%3540 maç örneklem

Bournemouth - Hapoel Be'er Sheva Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6040 maç örneklem
KG YOK%4040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Bournemouth - Hapoel Be'er Sheva Form Durumu ve Maç Profili

Bournemouth, genel form profilinde maç başına 1.90 puan toplarken,Hapoel Be'er Sheva maç başına 1.95 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Bournemouth için 69/100, Hapoel Be'er Sheva için 61/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+8 BournemouthSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.35Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.90 / 1.95Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.