Hapoel Be'er Sheva - Celta Vigo İstatistikleri ve Maç Analizi

Hapoel Be'er Sheva - Celta Vigo karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Hapoel Be'er Sheva iç sahada maç başına 1.90 gol üretirken maç başına 1.50 gol yiyor. Celta Vigo ise deplasmanda maç başına 0.70 gol atıp 0.60 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.41 gol beklentisi gösteriyor.

Europe · UEFA Europa League · 21 Ocak 2027 20:00
Hapoel Be'er ShevaGüç 69/100
VSTurner Stadium
Celta VigoGüç 49/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

44/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Hapoel Be'er Sheva - Celta Vigo Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Hapoel Be'er ShevaGÜÇ PROFİLİCelta Vigo
69
Genel Güç
49
90
Hücum
62
46
Savunma
71
75
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Hapoel Be'er Sheva - Celta Vigo Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Hapoel Be'er Sheva için gol beklentisi 1.61,Celta Vigo için 0.80 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.41 seviyesinde.

Hapoel Be'er Sheva gol profili1.61
Celta Vigo gol profili0.80
Toplam gol profili2.41
Güç farkı20

Hapoel Be'er Sheva İç Saha İstatistikleri

Hapoel Be'er Sheva · iç saha7G 1B 2M19-15 · 2.20 puan/maç
Hapoel Be'er Sheva · genel12G 3B 5M41-32 · 1.95 puan/maç

Celta Vigo Deplasman İstatistikleri

Celta Vigo · deplasman1G 9B 0M7-6 · 1.20 puan/maç
Celta Vigo · genel5G 12B 3M21-16 · 1.35 puan/maç
FEM MARKET LAB

Hapoel Be'er Sheva - Celta Vigo Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
KG VAR%5540 maçlık örneklem
2.5 ALT%5840 maçlık örneklem
KG YOK%4540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Hapoel Be'er Sheva - Celta Vigo Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4540 maç örneklem
X%3840 maç örneklem
2%1840 maç örneklem
1X%8240 maç örneklem
X2%5540 maç örneklem

Hapoel Be'er Sheva - Celta Vigo Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7040 maç örneklem
1.5 ALT%3040 maç örneklem
2.5 ÜST%4240 maç örneklem
2.5 ALT%5840 maç örneklem
3.5 ÜST%2540 maç örneklem
3.5 ALT%7540 maç örneklem
4.5 ÜST%1840 maç örneklem
4.5 ALT%8240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3040 maç örneklem
2-3 GOL%4540 maç örneklem
4+ GOL%2540 maç örneklem

Hapoel Be'er Sheva - Celta Vigo Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5540 maç örneklem
KG YOK%4540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Hapoel Be'er Sheva - Celta Vigo Form Durumu ve Maç Profili

Hapoel Be'er Sheva, genel form profilinde maç başına 1.95 puan toplarken,Celta Vigo maç başına 1.35 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Hapoel Be'er Sheva için 69/100, Celta Vigo için 49/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+20 Hapoel Be'er ShevaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.41Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.95 / 1.35Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.