NEC Nijmegen - Benfica İstatistikleri ve Maç Analizi

NEC Nijmegen - Benfica karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

NEC Nijmegen iç sahada maç başına 1.80 gol üretirken maç başına 1.70 gol yiyor. Benfica ise deplasmanda maç başına 2.60 gol atıp 1.10 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.79 gol beklentisi gösteriyor.

Europe · UEFA Europa League · 21 Ocak 2027 17:45
NEC NijmegenGüç 44/100
VSGoffertstadion
BenficaGüç 71/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

46/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

NEC Nijmegen - Benfica Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
NEC NijmegenGÜÇ PROFİLİBenfica
44
Genel Güç
71
90
Hücum
90
40
Savunma
57
50
Form
70
GOL & MAÇ PROFİLİ

NEC Nijmegen - Benfica Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre NEC Nijmegen için gol beklentisi 1.26,Benfica için 2.53 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.79 seviyesinde.

NEC Nijmegen gol profili1.26
Benfica gol profili2.53
Toplam gol profili3.79
Güç farkı27

NEC Nijmegen İç Saha İstatistikleri

NEC Nijmegen · iç saha2G 3B 5M18-17 · 0.90 puan/maç
NEC Nijmegen · genel5G 5B 10M32-34 · 1.00 puan/maç

Benfica Deplasman İstatistikleri

Benfica · deplasman6G 1B 3M26-11 · 1.90 puan/maç
Benfica · genel13G 3B 4M57-21 · 2.10 puan/maç
FEM MARKET LAB

NEC Nijmegen - Benfica Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7240 maçlık örneklem
KG VAR%8040 maçlık örneklem
2.5 ALT%2840 maçlık örneklem
KG YOK%2040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

NEC Nijmegen - Benfica Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%2540 maç örneklem
X%3240 maç örneklem
2%4240 maç örneklem
1X%5840 maç örneklem
X2%7540 maç örneklem

NEC Nijmegen - Benfica Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9540 maç örneklem
1.5 ALT%540 maç örneklem
2.5 ÜST%7240 maç örneklem
2.5 ALT%2840 maç örneklem
3.5 ÜST%3840 maç örneklem
3.5 ALT%6240 maç örneklem
4.5 ÜST%840 maç örneklem
4.5 ALT%9240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%540 maç örneklem
2-3 GOL%5840 maç örneklem
4+ GOL%3840 maç örneklem

NEC Nijmegen - Benfica Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%8040 maç örneklem
KG YOK%2040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%9240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

NEC Nijmegen - Benfica Form Durumu ve Maç Profili

NEC Nijmegen, genel form profilinde maç başına 1.00 puan toplarken,Benfica maç başına 2.10 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri NEC Nijmegen için 44/100, Benfica için 71/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+27 BenficaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.79Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.00 / 2.10Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.