Celtic - Marseille İstatistikleri ve Maç Analizi

Celtic - Marseille karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Celtic iç sahada maç başına 2.50 gol üretirken maç başına 0.90 gol yiyor. Marseille ise deplasmanda maç başına 1.00 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.08 gol beklentisi gösteriyor.

Europe · UEFA Europa League · 21 Ocak 2027 20:00
CelticGüç 76/100
VSCeltic Park
MarseilleGüç 45/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

46/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Celtic - Marseille Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
CelticGÜÇ PROFİLİMarseille
76
Genel Güç
45
90
Hücum
73
63
Savunma
46
70
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Celtic - Marseille Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Celtic için gol beklentisi 2.43,Marseille için 0.65 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.08 seviyesinde.

Celtic gol profili2.43
Marseille gol profili0.65
Toplam gol profili3.08
Güç farkı31

Celtic İç Saha İstatistikleri

Celtic · iç saha6G 3B 1M25-9 · 2.10 puan/maç
Celtic · genel13G 4B 3M47-23 · 2.15 puan/maç

Marseille Deplasman İstatistikleri

Marseille · deplasman4G 0B 6M10-15 · 1.20 puan/maç
Marseille · genel9G 2B 9M32-31 · 1.45 puan/maç
FEM MARKET LAB

Celtic - Marseille Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6240 maçlık örneklem
KG VAR%4840 maçlık örneklem
2.5 ALT%3840 maçlık örneklem
KG YOK%5240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%7040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Celtic - Marseille Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6840 maç örneklem
X%1240 maç örneklem
2%2040 maç örneklem
1X%8040 maç örneklem
X2%3240 maç örneklem

Celtic - Marseille Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7840 maç örneklem
1.5 ALT%2240 maç örneklem
2.5 ÜST%6240 maç örneklem
2.5 ALT%3840 maç örneklem
3.5 ÜST%4240 maç örneklem
3.5 ALT%5840 maç örneklem
4.5 ÜST%1040 maç örneklem
4.5 ALT%9040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2240 maç örneklem
2-3 GOL%3540 maç örneklem
4+ GOL%4240 maç örneklem

Celtic - Marseille Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4840 maç örneklem
KG YOK%5240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%7040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%4240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%1840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Celtic - Marseille Form Durumu ve Maç Profili

Celtic, genel form profilinde maç başına 2.15 puan toplarken,Marseille maç başına 1.45 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Celtic için 76/100, Marseille için 45/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+31 CelticSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.08Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.15 / 1.45Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.