Jeonbuk Hyundai Motors - Shanghai Port İstatistikleri ve Maç Analizi

Jeonbuk Hyundai Motors - Shanghai Port karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Jeonbuk Hyundai Motors iç sahada maç başına 1.60 gol üretirken maç başına 1.20 gol yiyor. Shanghai Port ise deplasmanda maç başına 1.50 gol atıp 2.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.14 gol beklentisi gösteriyor.

Worldwide · AFC Champions League Elite · 16 Şubat 2027 10:00
Jeonbuk Hyundai MotorsGüç 60/100
VSJeonju World Cup Stadium
Shanghai PortGüç 50/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

45/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Jeonbuk Hyundai Motors - Shanghai Port Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Jeonbuk Hyundai MotorsGÜÇ PROFİLİShanghai Port
60
Genel Güç
50
90
Hücum
90
54
Savunma
32
65
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Jeonbuk Hyundai Motors - Shanghai Port Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Jeonbuk Hyundai Motors için gol beklentisi 1.85,Shanghai Port için 1.29 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.14 seviyesinde.

Jeonbuk Hyundai Motors gol profili1.85
Shanghai Port gol profili1.29
Toplam gol profili3.14
Güç farkı10

Jeonbuk Hyundai Motors İç Saha İstatistikleri

Jeonbuk Hyundai Motors · iç saha5G 2B 3M16-12 · 1.70 puan/maç
Jeonbuk Hyundai Motors · genel6G 6B 8M29-27 · 1.20 puan/maç

Shanghai Port Deplasman İstatistikleri

Shanghai Port · deplasman4G 3B 3M15-20 · 1.50 puan/maç
Shanghai Port · genel5G 5B 10M20-39 · 1.00 puan/maç
FEM MARKET LAB

Jeonbuk Hyundai Motors - Shanghai Port Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6330 maçlık örneklem
KG VAR%5330 maçlık örneklem
2.5 ALT%3730 maçlık örneklem
KG YOK%4730 maçlık örneklem
3.5 ÜST%5030 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2730 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5330 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4030 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Jeonbuk Hyundai Motors - Shanghai Port Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5030 maç örneklem
X%1730 maç örneklem
2%3330 maç örneklem
1X%6730 maç örneklem
X2%5030 maç örneklem

Jeonbuk Hyundai Motors - Shanghai Port Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8030 maç örneklem
1.5 ALT%2030 maç örneklem
2.5 ÜST%6330 maç örneklem
2.5 ALT%3730 maç örneklem
3.5 ÜST%5030 maç örneklem
3.5 ALT%5030 maç örneklem
4.5 ÜST%2730 maç örneklem
4.5 ALT%7330 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2030 maç örneklem
2-3 GOL%3030 maç örneklem
4+ GOL%5030 maç örneklem

Jeonbuk Hyundai Motors - Shanghai Port Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5330 maç örneklem
KG YOK%4730 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8330 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5330 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3030 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6030 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4030 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2030 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Jeonbuk Hyundai Motors - Shanghai Port Form Durumu ve Maç Profili

Jeonbuk Hyundai Motors, genel form profilinde maç başına 1.20 puan toplarken,Shanghai Port maç başına 1.00 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Jeonbuk Hyundai Motors için 60/100, Shanghai Port için 50/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+10 Jeonbuk Hyundai MotorsSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.14Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.20 / 1.00Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.