Johor Darul Ta'zim - Cong An Nhan Dan FC İstatistikleri ve Maç Analizi

Johor Darul Ta'zim - Cong An Nhan Dan FC karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Johor Darul Ta'zim iç sahada maç başına 1.50 gol üretirken maç başına 0.60 gol yiyor. Cong An Nhan Dan FC ise deplasmanda maç başına 1.50 gol atıp 2.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.85 gol beklentisi gösteriyor.

Worldwide · AFC Champions League Elite · 16 Şubat 2027 10:00
Johor Darul Ta'zimGüç 65/100
VSStadium Sultan Ibrahim
Cong An Nhan Dan FCGüç 35/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

49/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Johor Darul Ta'zim - Cong An Nhan Dan FC Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Johor Darul Ta'zimGÜÇ PROFİLİCong An Nhan Dan FC
65
Genel Güç
35
90
Hücum
90
71
Savunma
32
65
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Johor Darul Ta'zim - Cong An Nhan Dan FC Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Johor Darul Ta'zim için gol beklentisi 1.99,Cong An Nhan Dan FC için 0.86 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.85 seviyesinde.

Johor Darul Ta'zim gol profili1.99
Cong An Nhan Dan FC gol profili0.86
Toplam gol profili2.85
Güç farkı30

Johor Darul Ta'zim İç Saha İstatistikleri

Johor Darul Ta'zim · iç saha5G 3B 2M15-6 · 1.80 puan/maç
Johor Darul Ta'zim · genel6G 6B 8M21-19 · 1.20 puan/maç

Cong An Nhan Dan FC Deplasman İstatistikleri

Cong An Nhan Dan FC · deplasman1G 1B 4M9-12 · 0.67 puan/maç
Cong An Nhan Dan FC · genel3G 2B 5M15-17 · 1.10 puan/maç
FEM MARKET LAB

Johor Darul Ta'zim - Cong An Nhan Dan FC Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5317 maçlık örneklem
KG VAR%4117 maçlık örneklem
2.5 ALT%4717 maçlık örneklem
KG YOK%5917 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3517 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1217 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5317 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2417 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Johor Darul Ta'zim - Cong An Nhan Dan FC Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5917 maç örneklem
X%2417 maç örneklem
2%1817 maç örneklem
1X%8217 maç örneklem
X2%4117 maç örneklem

Johor Darul Ta'zim - Cong An Nhan Dan FC Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%5917 maç örneklem
1.5 ALT%4117 maç örneklem
2.5 ÜST%5317 maç örneklem
2.5 ALT%4717 maç örneklem
3.5 ÜST%3517 maç örneklem
3.5 ALT%6517 maç örneklem
4.5 ÜST%1217 maç örneklem
4.5 ALT%8817 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%4117 maç örneklem
2-3 GOL%2417 maç örneklem
4+ GOL%3517 maç örneklem

Johor Darul Ta'zim - Cong An Nhan Dan FC Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4117 maç örneklem
KG YOK%5917 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6517 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5317 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%4117 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5917 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2417 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%617 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Johor Darul Ta'zim - Cong An Nhan Dan FC Form Durumu ve Maç Profili

Johor Darul Ta'zim, genel form profilinde maç başına 1.20 puan toplarken,Cong An Nhan Dan FC maç başına 1.10 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Johor Darul Ta'zim için 65/100, Cong An Nhan Dan FC için 35/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+30 Johor Darul Ta'zimSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.85Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.20 / 1.10Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.