Al-Shamal - Al-Quwa Al-Jawiya İstatistikleri ve Maç Analizi

Al-Shamal - Al-Quwa Al-Jawiya karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Al-Shamal iç sahada maç başına 2.00 gol üretirken maç başına 3.00 gol yiyor. Al-Quwa Al-Jawiya ise deplasmanda maç başına 1.70 gol atıp 1.20 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.89 gol beklentisi gösteriyor.

Worldwide · AFC Champions League Elite · 15 Şubat 2027 18:15
Al-ShamalGüç 38/100
VSAl Bayt Stadium
Al-Quwa Al-JawiyaGüç 70/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

49/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Al-Shamal - Al-Quwa Al-Jawiya Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Al-ShamalGÜÇ PROFİLİAl-Quwa Al-Jawiya
38
Genel Güç
70
90
Hücum
90
30
Savunma
54
45
Form
75
GOL & MAÇ PROFİLİ

Al-Shamal - Al-Quwa Al-Jawiya Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Al-Shamal için gol beklentisi 1.38,Al-Quwa Al-Jawiya için 2.51 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.89 seviyesinde.

Al-Shamal gol profili1.38
Al-Quwa Al-Jawiya gol profili2.51
Toplam gol profili3.89
Güç farkı32

Al-Shamal İç Saha İstatistikleri

Al-Shamal · iç saha1G 0B 2M6-9 · 1.00 puan/maç
Al-Shamal · genel1G 2B 3M8-14 · 0.83 puan/maç

Al-Quwa Al-Jawiya Deplasman İstatistikleri

Al-Quwa Al-Jawiya · deplasman7G 1B 2M17-12 · 2.20 puan/maç
Al-Quwa Al-Jawiya · genel13G 4B 3M37-23 · 2.15 puan/maç
FEM MARKET LAB

Al-Shamal - Al-Quwa Al-Jawiya Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5223 maçlık örneklem
KG VAR%4323 maçlık örneklem
2.5 ALT%4823 maçlık örneklem
KG YOK%5723 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2623 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2223 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3023 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%6523 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Al-Shamal - Al-Quwa Al-Jawiya Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%2223 maç örneklem
X%1323 maç örneklem
2%6523 maç örneklem
1X%3523 maç örneklem
X2%7823 maç örneklem

Al-Shamal - Al-Quwa Al-Jawiya Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7823 maç örneklem
1.5 ALT%2223 maç örneklem
2.5 ÜST%5223 maç örneklem
2.5 ALT%4823 maç örneklem
3.5 ÜST%2623 maç örneklem
3.5 ALT%7423 maç örneklem
4.5 ÜST%2223 maç örneklem
4.5 ALT%7823 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2223 maç örneklem
2-3 GOL%5223 maç örneklem
4+ GOL%2623 maç örneklem

Al-Shamal - Al-Quwa Al-Jawiya Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4323 maç örneklem
KG YOK%5723 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%4823 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3023 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2223 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8723 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%6523 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1323 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Al-Shamal - Al-Quwa Al-Jawiya Form Durumu ve Maç Profili

Al-Shamal, genel form profilinde maç başına 0.83 puan toplarken,Al-Quwa Al-Jawiya maç başına 2.15 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Al-Shamal için 38/100, Al-Quwa Al-Jawiya için 70/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+32 Al-Quwa Al-JawiyaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.89Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.83 / 2.15Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.