Al-Nassr - Al-Shamal İstatistikleri ve Maç Analizi

Al-Nassr - Al-Shamal karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Al-Nassr iç sahada maç başına 2.50 gol üretirken maç başına 0.90 gol yiyor. Al-Shamal ise deplasmanda maç başına 0.67 gol atıp 1.67 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.94 gol beklentisi gösteriyor.

Worldwide · AFC Champions League Elite · 8 Şubat 2027 18:15
Al-NassrGüç 81/100
VSKing Saud University Stadium
Al-ShamalGüç 32/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

52/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Al-Nassr - Al-Shamal Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Al-NassrGÜÇ PROFİLİAl-Shamal
81
Genel Güç
32
90
Hücum
60
63
Savunma
41
80
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Al-Nassr - Al-Shamal Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Al-Nassr için gol beklentisi 2.67,Al-Shamal için 0.27 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.94 seviyesinde.

Al-Nassr gol profili2.67
Al-Shamal gol profili0.27
Toplam gol profili2.94
Güç farkı49

Al-Nassr İç Saha İstatistikleri

Al-Nassr · iç saha8G 0B 2M25-9 · 2.40 puan/maç
Al-Nassr · genel15G 1B 4M49-18 · 2.30 puan/maç

Al-Shamal Deplasman İstatistikleri

Al-Shamal · deplasman0G 2B 1M2-5 · 0.67 puan/maç
Al-Shamal · genel1G 2B 3M8-14 · 0.83 puan/maç
FEM MARKET LAB

Al-Nassr - Al-Shamal Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7322 maçlık örneklem
KG VAR%4522 maçlık örneklem
2.5 ALT%2722 maçlık örneklem
KG YOK%5522 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4522 maçlık örneklem
4.5 ÜST%3622 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6822 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%1822 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Al-Nassr - Al-Shamal Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%7322 maç örneklem
X%922 maç örneklem
2%1822 maç örneklem
1X%8222 maç örneklem
X2%2722 maç örneklem

Al-Nassr - Al-Shamal Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8222 maç örneklem
1.5 ALT%1822 maç örneklem
2.5 ÜST%7322 maç örneklem
2.5 ALT%2722 maç örneklem
3.5 ÜST%4522 maç örneklem
3.5 ALT%5522 maç örneklem
4.5 ÜST%3622 maç örneklem
4.5 ALT%6422 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1822 maç örneklem
2-3 GOL%3622 maç örneklem
4+ GOL%4522 maç örneklem

Al-Nassr - Al-Shamal Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4522 maç örneklem
KG YOK%5522 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8622 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6822 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%5522 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5522 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%1822 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%922 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Al-Nassr - Al-Shamal Form Durumu ve Maç Profili

Al-Nassr, genel form profilinde maç başına 2.30 puan toplarken,Al-Shamal maç başına 0.83 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Al-Nassr için 81/100, Al-Shamal için 32/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+49 Al-NassrSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.94Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.30 / 0.83Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.