Pakhtakor - Esteghlal İstatistikleri ve Maç Analizi

Pakhtakor - Esteghlal karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Pakhtakor iç sahada maç başına 1.22 gol üretirken maç başına 1.22 gol yiyor. Esteghlal ise deplasmanda maç başına 1.22 gol atıp 2.33 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.86 gol beklentisi gösteriyor.

Worldwide · AFC Champions League Elite · 8 Şubat 2027 13:45
PakhtakorGüç 49/100
VSPaxtakor stadioni
EsteghlalGüç 35/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

46/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Pakhtakor - Esteghlal Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
PakhtakorGÜÇ PROFİLİEsteghlal
49
Genel Güç
35
81
Hücum
81
54
Savunma
30
55
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Pakhtakor - Esteghlal Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Pakhtakor için gol beklentisi 1.78,Esteghlal için 1.08 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.86 seviyesinde.

Pakhtakor gol profili1.78
Esteghlal gol profili1.08
Toplam gol profili2.86
Güç farkı14

Pakhtakor İç Saha İstatistikleri

Pakhtakor · iç saha3G 2B 4M11-11 · 1.22 puan/maç
Pakhtakor · genel6G 6B 8M19-23 · 1.20 puan/maç

Esteghlal Deplasman İstatistikleri

Esteghlal · deplasman2G 2B 5M11-21 · 0.89 puan/maç
Esteghlal · genel4G 6B 8M18-26 · 1.00 puan/maç
FEM MARKET LAB

Pakhtakor - Esteghlal Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5018 maçlık örneklem
KG VAR%4418 maçlık örneklem
2.5 ALT%5018 maçlık örneklem
KG YOK%5618 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2218 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1718 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5018 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3318 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Pakhtakor - Esteghlal Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4418 maç örneklem
X%2218 maç örneklem
2%3318 maç örneklem
1X%6718 maç örneklem
X2%5618 maç örneklem

Pakhtakor - Esteghlal Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8318 maç örneklem
1.5 ALT%1718 maç örneklem
2.5 ÜST%5018 maç örneklem
2.5 ALT%5018 maç örneklem
3.5 ÜST%2218 maç örneklem
3.5 ALT%7818 maç örneklem
4.5 ÜST%1718 maç örneklem
4.5 ALT%8318 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1718 maç örneklem
2-3 GOL%6118 maç örneklem
4+ GOL%2218 maç örneklem

Pakhtakor - Esteghlal Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4418 maç örneklem
KG YOK%5618 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7218 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5018 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3318 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7218 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3318 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1118 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Pakhtakor - Esteghlal Form Durumu ve Maç Profili

Pakhtakor, genel form profilinde maç başına 1.20 puan toplarken,Esteghlal maç başına 1.00 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Pakhtakor için 49/100, Esteghlal için 35/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+14 PakhtakorSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.86Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.20 / 1.00Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.