Arminia Bielefeld - Wolfsburg İstatistikleri ve Maç Analizi
Arminia Bielefeld - Wolfsburg karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.
Arminia Bielefeld iç sahada maç başına 2.40 gol üretirken maç başına 1.20 gol yiyor. Wolfsburg ise deplasmanda maç başına 2.30 gol atıp 1.20 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.83 gol beklentisi gösteriyor.
Maçın Hikâyesi
Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.
FEM AI Derin Analiz
Arminia Bielefeld - Wolfsburg Güç Karşılaştırması
SAHA PROFİLİArminia Bielefeld - Wolfsburg Gol İstatistikleri
FEM veri modeline göre Arminia Bielefeld için gol beklentisi 1.94,Wolfsburg için 1.88 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.83 seviyesinde.
Arminia Bielefeld İç Saha İstatistikleri
Wolfsburg Deplasman İstatistikleri
Arminia Bielefeld - Wolfsburg Gol ve Market Profili
Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.
Arminia Bielefeld - Wolfsburg Market İstatistikleri
Maç Sonucu / Çifte Şans Profili
Arminia Bielefeld - Wolfsburg Toplam Gol İstatistikleri
Toplam Gol Bantları
Arminia Bielefeld - Wolfsburg Karşılıklı Gol İstatistikleri
Takım Gol Çizgileri
FEM Market Sinyalleri
MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİLArminia Bielefeld Son Maçları
Arminia Bielefeld - Wolfsburg Form Durumu ve Maç Profili
Arminia Bielefeld, genel form profilinde maç başına 1.20 puan toplarken,Wolfsburg maç başına 1.50 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Arminia Bielefeld için 67/100, Wolfsburg için 67/100.
Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.
Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur
FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.
Arminia Bielefeld
Wolfsburg