Magdeburg - Wolfsburg İstatistikleri ve Maç Analizi

Magdeburg - Wolfsburg karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Magdeburg iç sahada maç başına 2.20 gol üretirken maç başına 1.40 gol yiyor. Wolfsburg ise deplasmanda maç başına 2.20 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.83 gol beklentisi gösteriyor.

Germany · German 2. Bundesliga · 24 Nisan 2027 11:30
MagdeburgGüç 70/100
VSAvnet Arena
WolfsburgGüç 57/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

44/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Magdeburg - Wolfsburg Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
MagdeburgGÜÇ PROFİLİWolfsburg
70
Genel Güç
57
90
Hücum
90
49
Savunma
46
75
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Magdeburg - Wolfsburg Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Magdeburg için gol beklentisi 2.06,Wolfsburg için 1.77 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.83 seviyesinde.

Magdeburg gol profili2.06
Wolfsburg gol profili1.77
Toplam gol profili3.83
Güç farkı13

Magdeburg İç Saha İstatistikleri

Magdeburg · iç saha7G 0B 3M22-14 · 2.10 puan/maç
Magdeburg · genel10G 2B 8M38-28 · 1.60 puan/maç

Wolfsburg Deplasman İstatistikleri

Wolfsburg · deplasman4G 2B 4M22-15 · 1.40 puan/maç
Wolfsburg · genel8G 7B 5M43-27 · 1.55 puan/maç
FEM MARKET LAB

Magdeburg - Wolfsburg Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6240 maçlık örneklem
KG VAR%6840 maçlık örneklem
2.5 ALT%3840 maçlık örneklem
KG YOK%3240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Magdeburg - Wolfsburg Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4240 maç örneklem
X%2040 maç örneklem
2%3840 maç örneklem
1X%6240 maç örneklem
X2%5840 maç örneklem

Magdeburg - Wolfsburg Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8540 maç örneklem
1.5 ALT%1540 maç örneklem
2.5 ÜST%6240 maç örneklem
2.5 ALT%3840 maç örneklem
3.5 ÜST%3540 maç örneklem
3.5 ALT%6540 maç örneklem
4.5 ÜST%2840 maç örneklem
4.5 ALT%7240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1540 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%3540 maç örneklem

Magdeburg - Wolfsburg Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6840 maç örneklem
KG YOK%3240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Magdeburg - Wolfsburg Form Durumu ve Maç Profili

Magdeburg, genel form profilinde maç başına 1.60 puan toplarken,Wolfsburg maç başına 1.55 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Magdeburg için 70/100, Wolfsburg için 57/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+13 MagdeburgSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.83Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.60 / 1.55Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.