Hertha - Hannover 96 İstatistikleri ve Maç Analizi

Hertha - Hannover 96 karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Hertha iç sahada maç başına 1.80 gol üretirken maç başına 0.90 gol yiyor. Hannover 96 ise deplasmanda maç başına 1.10 gol atıp 1.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.79 gol beklentisi gösteriyor.

Germany · German 2. Bundesliga · 24 Nisan 2027 11:30
HerthaGüç 72/100
VSOlympiastadion
Hannover 96Güç 40/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

48/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Hertha - Hannover 96 Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
HerthaGÜÇ PROFİLİHannover 96
72
Genel Güç
40
90
Hücum
77
63
Savunma
40
75
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Hertha - Hannover 96 Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Hertha için gol beklentisi 2.08,Hannover 96 için 0.70 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.79 seviyesinde.

Hertha gol profili2.08
Hannover 96 gol profili0.70
Toplam gol profili2.79
Güç farkı32

Hertha İç Saha İstatistikleri

Hertha · iç saha7G 1B 2M18-9 · 2.20 puan/maç
Hertha · genel14G 2B 4M39-24 · 2.20 puan/maç

Hannover 96 Deplasman İstatistikleri

Hannover 96 · deplasman3G 1B 6M11-17 · 1.00 puan/maç
Hannover 96 · genel4G 8B 8M26-33 · 1.00 puan/maç
FEM MARKET LAB

Hertha - Hannover 96 Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6040 maçlık örneklem
KG VAR%6240 maçlık örneklem
2.5 ALT%4040 maçlık örneklem
KG YOK%3840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Hertha - Hannover 96 Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4840 maç örneklem
X%2040 maç örneklem
2%3240 maç örneklem
1X%6840 maç örneklem
X2%5240 maç örneklem

Hertha - Hannover 96 Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8040 maç örneklem
1.5 ALT%2040 maç örneklem
2.5 ÜST%6040 maç örneklem
2.5 ALT%4040 maç örneklem
3.5 ÜST%3240 maç örneklem
3.5 ALT%6840 maç örneklem
4.5 ÜST%1240 maç örneklem
4.5 ALT%8840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2040 maç örneklem
2-3 GOL%4840 maç örneklem
4+ GOL%3240 maç örneklem

Hertha - Hannover 96 Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6240 maç örneklem
KG YOK%3840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Hertha - Hannover 96 Form Durumu ve Maç Profili

Hertha, genel form profilinde maç başına 2.20 puan toplarken,Hannover 96 maç başına 1.00 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Hertha için 72/100, Hannover 96 için 40/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+32 HerthaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.79Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.20 / 1.00Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.