Sparta Prague - Viktoria Plzeň İstatistikleri ve Maç Analizi

Sparta Prague - Viktoria Plzeň karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Sparta Prague iç sahada maç başına 2.80 gol üretirken maç başına 0.70 gol yiyor. Viktoria Plzeň ise deplasmanda maç başına 1.30 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.38 gol beklentisi gösteriyor.

Czechia · Czech First League · 10 Nisan 2027 13:00
Sparta PragueGüç 90/100
VSepet ARENA
Viktoria PlzeňGüç 49/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

39/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Sparta Prague - Viktoria Plzeň Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Sparta PragueGÜÇ PROFİLİViktoria Plzeň
90
Genel Güç
49
90
Hücum
84
68
Savunma
46
85
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Sparta Prague - Viktoria Plzeň Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Sparta Prague için gol beklentisi 2.72,Viktoria Plzeň için 0.66 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.38 seviyesinde.

Sparta Prague gol profili2.72
Viktoria Plzeň gol profili0.66
Toplam gol profili3.38
Güç farkı41

Sparta Prague İç Saha İstatistikleri

Sparta Prague · iç saha9G 1B 0M28-7 · 2.80 puan/maç
Sparta Prague · genel12G 2B 6M39-21 · 1.90 puan/maç

Viktoria Plzeň Deplasman İstatistikleri

Viktoria Plzeň · deplasman3G 4B 3M13-15 · 1.30 puan/maç
Viktoria Plzeň · genel8G 5B 7M42-34 · 1.45 puan/maç
FEM MARKET LAB

Sparta Prague - Viktoria Plzeň Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6840 maçlık örneklem
KG VAR%4540 maçlık örneklem
2.5 ALT%3240 maçlık örneklem
KG YOK%5540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%7040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Sparta Prague - Viktoria Plzeň Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5540 maç örneklem
X%2240 maç örneklem
2%2240 maç örneklem
1X%7840 maç örneklem
X2%4540 maç örneklem

Sparta Prague - Viktoria Plzeň Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8240 maç örneklem
1.5 ALT%1840 maç örneklem
2.5 ÜST%6840 maç örneklem
2.5 ALT%3240 maç örneklem
3.5 ÜST%3840 maç örneklem
3.5 ALT%6240 maç örneklem
4.5 ÜST%2240 maç örneklem
4.5 ALT%7840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1840 maç örneklem
2-3 GOL%4540 maç örneklem
4+ GOL%3840 maç örneklem

Sparta Prague - Viktoria Plzeň Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4540 maç örneklem
KG YOK%5540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%7040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%4040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Sparta Prague - Viktoria Plzeň Form Durumu ve Maç Profili

Sparta Prague, genel form profilinde maç başına 1.90 puan toplarken,Viktoria Plzeň maç başına 1.45 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Sparta Prague için 90/100, Viktoria Plzeň için 49/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+41 Sparta PragueSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.38Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.90 / 1.45Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.