Viktoria Plzeň - Baník Ostrava İstatistikleri ve Maç Analizi

Viktoria Plzeň - Baník Ostrava karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Viktoria Plzeň iç sahada maç başına 2.50 gol üretirken maç başına 1.80 gol yiyor. Baník Ostrava ise deplasmanda maç başına 1.40 gol atıp 1.60 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.71 gol beklentisi gösteriyor.

Czechia · Czech First League · 3 Nisan 2027 13:00
Viktoria PlzeňGüç 57/100
VSDoosan Aréna
Baník OstravaGüç 43/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

33/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Viktoria Plzeň - Baník Ostrava Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Viktoria PlzeňGÜÇ PROFİLİBaník Ostrava
57
Genel Güç
43
90
Hücum
88
38
Savunma
43
60
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Viktoria Plzeň - Baník Ostrava Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Viktoria Plzeň için gol beklentisi 2.30,Baník Ostrava için 1.41 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.71 seviyesinde.

Viktoria Plzeň gol profili2.30
Baník Ostrava gol profili1.41
Toplam gol profili3.71
Güç farkı14

Viktoria Plzeň İç Saha İstatistikleri

Viktoria Plzeň · iç saha4G 2B 4M25-18 · 1.40 puan/maç
Viktoria Plzeň · genel8G 5B 7M42-34 · 1.45 puan/maç

Baník Ostrava Deplasman İstatistikleri

Baník Ostrava · deplasman3G 1B 6M14-16 · 1.00 puan/maç
Baník Ostrava · genel6G 3B 11M22-29 · 1.05 puan/maç
FEM MARKET LAB

Viktoria Plzeň - Baník Ostrava Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6540 maçlık örneklem
KG VAR%5840 maçlık örneklem
2.5 ALT%3540 maçlık örneklem
KG YOK%4240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Viktoria Plzeň - Baník Ostrava Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5240 maç örneklem
X%2240 maç örneklem
2%2540 maç örneklem
1X%7540 maç örneklem
X2%4840 maç örneklem

Viktoria Plzeň - Baník Ostrava Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8240 maç örneklem
1.5 ALT%1840 maç örneklem
2.5 ÜST%6540 maç örneklem
2.5 ALT%3540 maç örneklem
3.5 ÜST%4540 maç örneklem
3.5 ALT%5540 maç örneklem
4.5 ÜST%2540 maç örneklem
4.5 ALT%7540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1840 maç örneklem
2-3 GOL%3840 maç örneklem
4+ GOL%4540 maç örneklem

Viktoria Plzeň - Baník Ostrava Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5840 maç örneklem
KG YOK%4240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Viktoria Plzeň - Baník Ostrava Form Durumu ve Maç Profili

Viktoria Plzeň, genel form profilinde maç başına 1.45 puan toplarken,Baník Ostrava maç başına 1.05 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Viktoria Plzeň için 57/100, Baník Ostrava için 43/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+14 Viktoria PlzeňSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.71Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.45 / 1.05Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.