Sparta Prague - Hradec Králové İstatistikleri ve Maç Analizi

Sparta Prague - Hradec Králové karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Sparta Prague iç sahada maç başına 2.80 gol üretirken maç başına 0.70 gol yiyor. Hradec Králové ise deplasmanda maç başına 0.80 gol atıp 0.90 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.84 gol beklentisi gösteriyor.

Czechia · Czech First League · 13 Şubat 2027 14:00
Sparta PragueGüç 90/100
VSepet ARENA
Hradec KrálovéGüç 46/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

39/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Sparta Prague - Hradec Králové Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Sparta PragueGÜÇ PROFİLİHradec Králové
90
Genel Güç
46
90
Hücum
65
68
Savunma
63
85
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Sparta Prague - Hradec Králové Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Sparta Prague için gol beklentisi 2.52,Hradec Králové için 0.32 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.84 seviyesinde.

Sparta Prague gol profili2.52
Hradec Králové gol profili0.32
Toplam gol profili2.84
Güç farkı44

Sparta Prague İç Saha İstatistikleri

Sparta Prague · iç saha9G 1B 0M28-7 · 2.80 puan/maç
Sparta Prague · genel12G 2B 6M39-21 · 1.90 puan/maç

Hradec Králové Deplasman İstatistikleri

Hradec Králové · deplasman2G 5B 3M8-9 · 1.10 puan/maç
Hradec Králové · genel7G 5B 8M23-24 · 1.30 puan/maç
FEM MARKET LAB

Sparta Prague - Hradec Králové Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
KG VAR%5040 maçlık örneklem
2.5 ALT%4540 maçlık örneklem
KG YOK%5040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Sparta Prague - Hradec Králové Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6040 maç örneklem
X%1840 maç örneklem
2%2240 maç örneklem
1X%7840 maç örneklem
X2%4040 maç örneklem

Sparta Prague - Hradec Králové Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7540 maç örneklem
1.5 ALT%2540 maç örneklem
2.5 ÜST%5540 maç örneklem
2.5 ALT%4540 maç örneklem
3.5 ÜST%3840 maç örneklem
3.5 ALT%6240 maç örneklem
4.5 ÜST%1540 maç örneklem
4.5 ALT%8540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2540 maç örneklem
2-3 GOL%3840 maç örneklem
4+ GOL%3840 maç örneklem

Sparta Prague - Hradec Králové Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5040 maç örneklem
KG YOK%5040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Sparta Prague - Hradec Králové Form Durumu ve Maç Profili

Sparta Prague, genel form profilinde maç başına 1.90 puan toplarken,Hradec Králové maç başına 1.30 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Sparta Prague için 90/100, Hradec Králové için 46/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+44 Sparta PragueSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.84Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.90 / 1.30Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.