Hradec Králové - Slovan Liberec İstatistikleri ve Maç Analizi

Hradec Králové - Slovan Liberec karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Hradec Králové iç sahada maç başına 1.30 gol üretirken maç başına 1.50 gol yiyor. Slovan Liberec ise deplasmanda maç başına 1.10 gol atıp 1.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.44 gol beklentisi gösteriyor.

Czechia · Czech First League · 6 Şubat 2027 14:00
Hradec KrálovéGüç 49/100
VSMalšovická Aréna
Slovan LiberecGüç 56/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

32/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Hradec Králové - Slovan Liberec Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Hradec KrálovéGÜÇ PROFİLİSlovan Liberec
49
Genel Güç
56
84
Hücum
77
46
Savunma
60
60
Form
65
GOL & MAÇ PROFİLİ

Hradec Králové - Slovan Liberec Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Hradec Králové için gol beklentisi 1.12,Slovan Liberec için 1.32 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.44 seviyesinde.

Hradec Králové gol profili1.12
Slovan Liberec gol profili1.32
Toplam gol profili2.44
Güç farkı7

Hradec Králové İç Saha İstatistikleri

Hradec Králové · iç saha4G 1B 5M13-15 · 1.30 puan/maç
Hradec Králové · genel7G 5B 8M23-24 · 1.30 puan/maç

Slovan Liberec Deplasman İstatistikleri

Slovan Liberec · deplasman5G 1B 4M11-10 · 1.60 puan/maç
Slovan Liberec · genel7G 4B 9M20-23 · 1.25 puan/maç
FEM MARKET LAB

Hradec Králové - Slovan Liberec Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
KG VAR%5040 maçlık örneklem
2.5 ALT%4840 maçlık örneklem
KG YOK%5040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Hradec Králové - Slovan Liberec Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4540 maç örneklem
X%2040 maç örneklem
2%3540 maç örneklem
1X%6540 maç örneklem
X2%5540 maç örneklem

Hradec Králové - Slovan Liberec Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7040 maç örneklem
1.5 ALT%3040 maç örneklem
2.5 ÜST%5240 maç örneklem
2.5 ALT%4840 maç örneklem
3.5 ÜST%2040 maç örneklem
3.5 ALT%8040 maç örneklem
4.5 ÜST%240 maç örneklem
4.5 ALT%9840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3040 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%2040 maç örneklem

Hradec Králové - Slovan Liberec Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5040 maç örneklem
KG YOK%5040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Hradec Králové - Slovan Liberec Form Durumu ve Maç Profili

Hradec Králové, genel form profilinde maç başına 1.30 puan toplarken,Slovan Liberec maç başına 1.25 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Hradec Králové için 49/100, Slovan Liberec için 56/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+7 Slovan LiberecSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.44Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.30 / 1.25Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.