Iraklis 1908 - AEK Athens İstatistikleri ve Maç Analizi
Iraklis 1908 - AEK Athens karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.
Iraklis 1908 iç sahada maç başına 0.50 gol üretirken maç başına 1.50 gol yiyor. AEK Athens ise deplasmanda maç başına 1.20 gol atıp 1.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.00 gol beklentisi gösteriyor.
Maçın Hikâyesi
Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.
FEM AI Derin Analiz
Iraklis 1908 - AEK Athens Güç Karşılaştırması
SAHA PROFİLİIraklis 1908 - AEK Athens Gol İstatistikleri
FEM veri modeline göre Iraklis 1908 için gol beklentisi 0.36,AEK Athens için 1.64 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.00 seviyesinde.
Iraklis 1908 İç Saha İstatistikleri
AEK Athens Deplasman İstatistikleri
Iraklis 1908 - AEK Athens Gol ve Market Profili
Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.
Iraklis 1908 - AEK Athens Market İstatistikleri
Maç Sonucu / Çifte Şans Profili
Iraklis 1908 - AEK Athens Toplam Gol İstatistikleri
Toplam Gol Bantları
Iraklis 1908 - AEK Athens Karşılıklı Gol İstatistikleri
Takım Gol Çizgileri
FEM Market Sinyalleri
MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİLIraklis 1908 Son Maçları
Iraklis 1908 - AEK Athens Form Durumu ve Maç Profili
Iraklis 1908, genel form profilinde maç başına 0.50 puan toplarken,AEK Athens maç başına 2.05 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Iraklis 1908 için 29/100, AEK Athens için 62/100.
Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.
Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur
FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.
Iraklis 1908
AEK Athens