Volos - Kalamata İstatistikleri ve Maç Analizi

Volos - Kalamata karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Volos iç sahada maç başına 1.00 gol üretirken maç başına 1.50 gol yiyor. Kalamata ise deplasmanda maç başına 1.33 gol atıp 2.33 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.90 gol beklentisi gösteriyor.

Greece · Greek Super League 1 · 20 Şubat 2027 16:00
VolosGüç 38/100
VSPanthessaliko Stadium
KalamataGüç 44/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

40/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Volos - Kalamata Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
VolosGÜÇ PROFİLİKalamata
38
Genel Güç
44
73
Hücum
86
46
Savunma
30
45
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Volos - Kalamata Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Volos için gol beklentisi 1.45,Kalamata için 1.45 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.90 seviyesinde.

Volos gol profili1.45
Kalamata gol profili1.45
Toplam gol profili2.90
Güç farkı6

Volos İç Saha İstatistikleri

Volos · iç saha1G 5B 4M10-15 · 0.80 puan/maç
Volos · genel1G 7B 12M21-39 · 0.50 puan/maç

Kalamata Deplasman İstatistikleri

Kalamata · deplasman1G 1B 1M4-7 · 1.33 puan/maç
Kalamata · genel4G 1B 2M14-13 · 1.86 puan/maç
FEM MARKET LAB

Volos - Kalamata Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4823 maçlık örneklem
KG VAR%6123 maçlık örneklem
2.5 ALT%5223 maçlık örneklem
KG YOK%3923 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1323 maçlık örneklem
4.5 ÜST%423 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%2223 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4323 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Volos - Kalamata Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%2623 maç örneklem
X%3023 maç örneklem
2%4323 maç örneklem
1X%5723 maç örneklem
X2%7423 maç örneklem

Volos - Kalamata Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8723 maç örneklem
1.5 ALT%1323 maç örneklem
2.5 ÜST%4823 maç örneklem
2.5 ALT%5223 maç örneklem
3.5 ÜST%1323 maç örneklem
3.5 ALT%8723 maç örneklem
4.5 ÜST%423 maç örneklem
4.5 ALT%9623 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1323 maç örneklem
2-3 GOL%7423 maç örneklem
4+ GOL%1323 maç örneklem

Volos - Kalamata Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6123 maç örneklem
KG YOK%3923 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7423 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%2223 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%423 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8723 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4323 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1323 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Volos - Kalamata Form Durumu ve Maç Profili

Volos, genel form profilinde maç başına 0.50 puan toplarken,Kalamata maç başına 1.86 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Volos için 38/100, Kalamata için 44/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+6 KalamataSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.90Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.50 / 1.86Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.