Kalamata - PAOK İstatistikleri ve Maç Analizi

Kalamata - PAOK karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Kalamata iç sahada maç başına 2.50 gol üretirken maç başına 1.50 gol yiyor. PAOK ise deplasmanda maç başına 1.60 gol atıp 2.20 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.95 gol beklentisi gösteriyor.

Greece · Greek Super League 1 · 6 Şubat 2027 16:00
KalamataGüç 74/100
VSKalamata Municipal Stadium
PAOKGüç 37/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

46/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Kalamata - PAOK Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
KalamataGÜÇ PROFİLİPAOK
74
Genel Güç
37
90
Hücum
90
46
Savunma
30
55
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Kalamata - PAOK Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Kalamata için gol beklentisi 2.76,PAOK için 1.19 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.95 seviyesinde.

Kalamata gol profili2.76
PAOK gol profili1.19
Toplam gol profili3.95
Güç farkı37

Kalamata İç Saha İstatistikleri

Kalamata · iç saha3G 0B 1M10-6 · 2.25 puan/maç
Kalamata · genel4G 1B 2M14-13 · 1.86 puan/maç

PAOK Deplasman İstatistikleri

PAOK · deplasman2G 2B 6M16-22 · 0.80 puan/maç
PAOK · genel7G 5B 8M32-33 · 1.30 puan/maç
FEM MARKET LAB

Kalamata - PAOK Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7124 maçlık örneklem
KG VAR%7124 maçlık örneklem
2.5 ALT%2924 maçlık örneklem
KG YOK%2924 maçlık örneklem
3.5 ÜST%5424 maçlık örneklem
4.5 ÜST%3324 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6224 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4624 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Kalamata - PAOK Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5024 maç örneklem
X%2524 maç örneklem
2%2524 maç örneklem
1X%7524 maç örneklem
X2%5024 maç örneklem

Kalamata - PAOK Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8324 maç örneklem
1.5 ALT%1724 maç örneklem
2.5 ÜST%7124 maç örneklem
2.5 ALT%2924 maç örneklem
3.5 ÜST%5424 maç örneklem
3.5 ALT%4624 maç örneklem
4.5 ÜST%3324 maç örneklem
4.5 ALT%6724 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1724 maç örneklem
2-3 GOL%2924 maç örneklem
4+ GOL%5424 maç örneklem

Kalamata - PAOK Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%7124 maç örneklem
KG YOK%2924 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8324 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6224 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3824 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7924 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4624 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2924 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Kalamata - PAOK Form Durumu ve Maç Profili

Kalamata, genel form profilinde maç başına 1.86 puan toplarken,PAOK maç başına 1.30 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Kalamata için 74/100, PAOK için 37/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+37 KalamataSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.95Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.86 / 1.30Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.