Aris - Kifisia İstatistikleri ve Maç Analizi

Aris - Kifisia karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Aris iç sahada maç başına 1.60 gol üretirken maç başına 0.90 gol yiyor. Kifisia ise deplasmanda maç başına 1.30 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.71 gol beklentisi gösteriyor.

Greece · Greek Super League 1 · 23 Ocak 2027 16:00
ArisGüç 66/100
VSKleanthis Vikelidis Stadium
KifisiaGüç 52/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

41/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Aris - Kifisia Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
ArisGÜÇ PROFİLİKifisia
66
Genel Güç
52
90
Hücum
84
63
Savunma
46
65
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Aris - Kifisia Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Aris için gol beklentisi 1.70,Kifisia için 1.01 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.71 seviyesinde.

Aris gol profili1.70
Kifisia gol profili1.01
Toplam gol profili2.71
Güç farkı14

Aris İç Saha İstatistikleri

Aris · iç saha5G 4B 1M16-9 · 1.90 puan/maç
Aris · genel9G 7B 4M26-23 · 1.70 puan/maç

Kifisia Deplasman İstatistikleri

Kifisia · deplasman4G 3B 3M13-15 · 1.50 puan/maç
Kifisia · genel6G 7B 7M20-27 · 1.25 puan/maç
FEM MARKET LAB

Aris - Kifisia Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
KG VAR%6040 maçlık örneklem
2.5 ALT%5240 maçlık örneklem
KG YOK%4040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Aris - Kifisia Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3840 maç örneklem
X%4540 maç örneklem
2%1840 maç örneklem
1X%8240 maç örneklem
X2%6240 maç örneklem

Aris - Kifisia Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8040 maç örneklem
1.5 ALT%2040 maç örneklem
2.5 ÜST%4840 maç örneklem
2.5 ALT%5240 maç örneklem
3.5 ÜST%2240 maç örneklem
3.5 ALT%7840 maç örneklem
4.5 ÜST%1040 maç örneklem
4.5 ALT%9040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2040 maç örneklem
2-3 GOL%5840 maç örneklem
4+ GOL%2240 maç örneklem

Aris - Kifisia Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6040 maç örneklem
KG YOK%4040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Aris - Kifisia Form Durumu ve Maç Profili

Aris, genel form profilinde maç başına 1.70 puan toplarken,Kifisia maç başına 1.25 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Aris için 66/100, Kifisia için 52/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+14 ArisSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.71Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.70 / 1.25Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.