Oțelul Galați - Farul Constanța İstatistikleri ve Maç Analizi

Oțelul Galați - Farul Constanța karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Oțelul Galați iç sahada maç başına 1.60 gol üretirken maç başına 1.40 gol yiyor. Farul Constanța ise deplasmanda maç başına 0.90 gol atıp 1.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.77 gol beklentisi gösteriyor.

Romania · Romanian Liga I · 27 Şubat 2027 18:00
Oțelul GalațiGüç 55/100
VSStadionul Oţelul
Farul ConstanțaGüç 29/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

37/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Oțelul Galați - Farul Constanța Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Oțelul GalațiGÜÇ PROFİLİFarul Constanța
55
Genel Güç
29
90
Hücum
69
49
Savunma
38
60
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Oțelul Galați - Farul Constanța Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Oțelul Galați için gol beklentisi 1.94,Farul Constanța için 0.83 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.77 seviyesinde.

Oțelul Galați gol profili1.94
Farul Constanța gol profili0.83
Toplam gol profili2.77
Güç farkı26

Oțelul Galați İç Saha İstatistikleri

Oțelul Galați · iç saha4G 3B 3M16-14 · 1.50 puan/maç
Oțelul Galați · genel5G 5B 10M28-35 · 1.00 puan/maç

Farul Constanța Deplasman İstatistikleri

Farul Constanța · deplasman0G 5B 5M9-18 · 0.50 puan/maç
Farul Constanța · genel5G 7B 8M29-33 · 1.10 puan/maç
FEM MARKET LAB

Oțelul Galați - Farul Constanța Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
KG VAR%5540 maçlık örneklem
2.5 ALT%4540 maçlık örneklem
KG YOK%4540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Oțelul Galați - Farul Constanța Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5040 maç örneklem
X%3040 maç örneklem
2%2040 maç örneklem
1X%8040 maç örneklem
X2%5040 maç örneklem

Oțelul Galați - Farul Constanța Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7540 maç örneklem
1.5 ALT%2540 maç örneklem
2.5 ÜST%5540 maç örneklem
2.5 ALT%4540 maç örneklem
3.5 ÜST%3540 maç örneklem
3.5 ALT%6540 maç örneklem
4.5 ÜST%1540 maç örneklem
4.5 ALT%8540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2540 maç örneklem
2-3 GOL%4040 maç örneklem
4+ GOL%3540 maç örneklem

Oțelul Galați - Farul Constanța Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5540 maç örneklem
KG YOK%4540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Oțelul Galați - Farul Constanța Form Durumu ve Maç Profili

Oțelul Galați, genel form profilinde maç başına 1.00 puan toplarken,Farul Constanța maç başına 1.10 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Oțelul Galați için 55/100, Farul Constanța için 29/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+26 Oțelul GalațiSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.77Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.00 / 1.10Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.