UTA Arad - Farul Constanța İstatistikleri ve Maç Analizi

UTA Arad - Farul Constanța karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

UTA Arad iç sahada maç başına 2.10 gol üretirken maç başına 0.70 gol yiyor. Farul Constanța ise deplasmanda maç başına 0.90 gol atıp 1.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.81 gol beklentisi gösteriyor.

Romania · Romanian Liga I · 6 Şubat 2027 18:00
UTA AradGüç 80/100
VSStadionul Francisc von Neuman
Farul ConstanțaGüç 29/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

41/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

UTA Arad - Farul Constanța Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
UTA AradGÜÇ PROFİLİFarul Constanța
80
Genel Güç
29
90
Hücum
69
68
Savunma
38
75
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

UTA Arad - Farul Constanța Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre UTA Arad için gol beklentisi 2.50,Farul Constanța için 0.31 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.81 seviyesinde.

UTA Arad gol profili2.50
Farul Constanța gol profili0.31
Toplam gol profili2.81
Güç farkı51

UTA Arad İç Saha İstatistikleri

UTA Arad · iç saha7G 3B 0M21-7 · 2.40 puan/maç
UTA Arad · genel9G 5B 6M29-24 · 1.60 puan/maç

Farul Constanța Deplasman İstatistikleri

Farul Constanța · deplasman0G 5B 5M9-18 · 0.50 puan/maç
Farul Constanța · genel5G 7B 8M29-33 · 1.10 puan/maç
FEM MARKET LAB

UTA Arad - Farul Constanța Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
KG VAR%4540 maçlık örneklem
2.5 ALT%5540 maçlık örneklem
KG YOK%5540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

UTA Arad - Farul Constanța Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5540 maç örneklem
X%2840 maç örneklem
2%1840 maç örneklem
1X%8240 maç örneklem
X2%4540 maç örneklem

UTA Arad - Farul Constanța Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6240 maç örneklem
1.5 ALT%3840 maç örneklem
2.5 ÜST%4540 maç örneklem
2.5 ALT%5540 maç örneklem
3.5 ÜST%3240 maç örneklem
3.5 ALT%6840 maç örneklem
4.5 ÜST%1540 maç örneklem
4.5 ALT%8540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3840 maç örneklem
2-3 GOL%3040 maç örneklem
4+ GOL%3240 maç örneklem

UTA Arad - Farul Constanța Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4540 maç örneklem
KG YOK%5540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

UTA Arad - Farul Constanța Form Durumu ve Maç Profili

UTA Arad, genel form profilinde maç başına 1.60 puan toplarken,Farul Constanța maç başına 1.10 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri UTA Arad için 80/100, Farul Constanța için 29/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+51 UTA AradSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.81Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.60 / 1.10Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.